Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aras Vėberis, Mindaugas Papinigis ir Simona Bandita išbandė savo jėgas regatoje

Aras Vėberis
Augusto Didžgalvio nuotr. / Aras Vėberis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 6-8 dienomis Trakuose vyksta regata „Galvės taurė 2014“, kurioje varžosi ne tik patyrę buriuotojai, bet ir naujokai bei žinomi žmonės, nepabūgę išbandyti savo jėgų vandens sporte.

Šie metai pirmieji, kai regatoje dalyvauja buriuotojai ne tik iš Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Šiaulių, Nidos – bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos. Regatoje „Galvės taurė 2014“ –  beveik 70 komandų ir 200 buriuotojų.

Regatoje dalyvauja ne tik patyrę buriuotojai, bet ir su buriavimu menkai susipažinę naujokai. Šiais metais regatoje kartu su patyrusiais sportininkais varžosi ir Lietuvoje gerai žinomi žmonės – aktorius, filmų „Redirected / Už Lietuvą!“, „Zero“ bei „Zero II“ žvaigždė Mindaugas Papinigis, aktorius Giedrius Savickas, verslininkas ir dainininkas Aras Vėberis, ZIP FM radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, taip pat kiti visuomenėje žinomi žmonės.

Simonai Banditai buriavimas – naujas iššūkis

Žinoma radijo stoties ZIP FM laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita anksčiau nebuvo buriavusi, todėl „Galvės taurės“ regata, anot merginos,  puiki proga išbandyti save naujame vaidmenyje.

Simonai vandens sportas – ne naujiena. Jos atostogos – judrios ir aktyvios, todėl ne kartą teko išbandyti skirtingų vandens transporto priemonių. Su jomis yra siejami ir romantiški, ir patys ekstremaliausi atsiminimai.

Augusto Didžgalvio nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita
Augusto Didžgalvio nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita

Simona pirmiausia prisimena atvejį Filipinuose, kai teko dalyvauti vestuvėse jachtoje. „Čia toks įsimintinas pasiplaukiojimas. Nes su vandenlente ar kateriu gauni adrenalino dozę, o šis pasiplaukiojimas buvo pilnas romantikos, labai sužavėjo“, – su šypsena veide pasakojo žinoma laidų vedėja.

Simonos laisvalaikis – aktyvus ir dažnai ekstremalus. Todėl šalia romantinio pasiplaukiojimo ji prideda, jog yra vandenyje turėjusi ir ekstremalesnių potyrių. Ji išbandžiusi ir katerio teikiamą adrenaliną, ir vandenlentę. Bet vienas prisiminimas buvo išskirtinis.

„Filipinuose pirmą kartą plaukiau kanoja. Ir ne šiaip kokiu vandens telkiniu, o sraunia kalnų upe, pilna akmenų. Vienu metu, prisimenu, apsiverčiau ir susitrenkiau koją. Visa laimė, kad buvau su liemene, o šalia manęs šeši pagalbininkai. Dabar, kai prisimenu, – smagu, bet tuo metu vos išnirus norėjosi kuo greičiau baigti pasiplaukiojimą. Per daug streso patyriau vienu metu“, – šmaikštauja pašnekovė.

Augusto Didžgalvio nuotr./Akimirka iš  regatos „Galvės taurė 2014“
Augusto Didžgalvio nuotr./Akimirka iš regatos „Galvės taurė 2014“

Jei Simona nusprendžia keliauti prie jūros, ieško, kur vanduo pats skaidriausias, kad netektų vietoj žuvų stebėti panaudotų skardinių plaukimo. Ypač merginai įsiminė Afrikos vanduo, kuriame visai neseniai maudėsi: „Mane labai traukia ir žavi vanduo. Bet jis turi būti švarus. Labai noriu nardyti. Ir labai realu, kad artimiausiu metu pavyks šią svajonę išpildyti“.

Radijo laidų vedėja džiaugiasi jai suteiktu šansu išbandyti savo jėgas buriuojant, susipažinti su dar neatrasta vandens sporto šaka. Užklausta apie viziją, Simona sako, kad jachtos artimiausiu metu pirkti nežada. Tačiau ateity, jei tik galės sau leisti, mielai įsigytų jachtą – ir ne vieną. „Tačiau kapitonu būti turės mano vyras. Aš gulėčiau su maudymosi kostiumėliu ir džiaugčiausi saule“, – juokauja Simona.

Buriavimas tapo nauja Aro Vėberio aistra

Aras Vėberis tikina, jog buriavimas – tai nuostabus užsiėmimas ir daugybės gerų emocijų šaltinis. Kai tik susiklosto tinkamos aplinkybės, dainininkas neatsisako paplaukioti kartu su draugais.

„ Galvės taurės“ regatoje Aras laive tapo įgulos nariu. Dainininkas prasitaria, kad tai – didžiulis iššūkis, reikalaujantis pastangų ir, žinoma, ištvermės.

„Bet nepamirškime, jog svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti. Būsiu ten ne siekdamas užimti pirmą vietą, o tam, kad gaučiau gerų emocijų. Ten sutiksiu bičiulių, žinau, jog bus smagu“, – prieš varžybas sakė A.Vėberis.

Augusto Didžgalvio nuotr./Akimirka iš  regatos „Galvės taurė 2014“
Augusto Didžgalvio nuotr./Akimirka iš regatos „Galvės taurė 2014“

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką