Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arvydas Macijauskas: „Visas mūsų gyvenimas bus didžiulė ir nuostabi povestuvinė kelionė“

Viktorija Buder ir Arvydas Macijauskas
Žurnalo "Žmonės" viršelis / Viktorija Buder ir Arvydas Macijauskas
Šaltinis: „Žmonės“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Visas mūsų gyvenimas bus didžiulė ir nuostabi povestuvinė kelionė“, – likus vos kelioms dienoms iki vestuvių ištarė buvęs garsus krepšininkas Arvydas Macijauskas (30), žvelgdamas į savo išrinktąją Viktoriją Buder (24), po santuokos pasirinkusią dvigubą – savo ir vyro – pavardę.

Karštą praėjusio šeštadienio vidudienį Viktorijai žengiant prie Šv. Jono Krikštytojo ir šv. Jono Apaštalo ir Evangelisto bažnyčios altoriaus, jaunasis ne juokais susijaudino. „Kai Arvydas pakėlė nuometą ir mane pabučiavo, pamačiau jo ašaras. Šito nepamiršiu visą gyvenimą, – jau po vestuvių prisipažino nuotaka. Iškilmėms ji pasipuošė dizainerės Ramunės Piekautaitės kurta ilga klasikinio stiliaus suknele, kurią mylimasis išvydo tik paskutinę akimirką. – Tai, kas vyko bažnyčioje, kunigo Stasio Kazėno pamokslas, linkėjimai ir palaiminimas paliko patį didžiausią įspūdį.“

Po bemaž valandą trukusios bažnytinės ceremonijos pora išvyko į „Belvilio“ svečių namus prie Bebrusų ežero Molėtų rajone. Į pokylio vietą juodu atplukdė kateris, o prieplaukoje su duona ir druska pasitiko tėvai. Skambant styginio kvarteto „Quattro amici“ muzikai, lauko terasoje jaunavedžiai priėmė sveikinimus ir dovanas. Vėliau restorane sėdo vakarieniauti prie romantiškai išpuoštų stalų. Visą vakarą skambėjo linkėjimai ir tostai, tradiciškai šokius pradėjo Viktorija ir Arvydas, tačiau ne sukosi svajingame valso sūkuryje, o sušoko aistringą bačatą. Tai – mėgstamas poros šokis, kurio tikslių žingsnelių specialiai mokėsi iš šokių mokytojo. Arvydas jaudinosi, kad nesumaišytų žingsnelių, bet repeticijos tikrai išėjo į naudą: šokis taip patiko svečiams, kad jauniesiems teko jį kartoti. Linksmybės liejosi per karštus ir nurimo tik brėkštant. Antrą dieną pora su artimaisiais susitiko Viktorijos tėvų sodyboje, kur specialiai pakviestas virėjas ruošė armėniškas vaišes.

Interviu bei išskirtinė fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“
 

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką