Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Aš myliu Lietuvą“: knygas į Lenkiją gabenę šou dalyviai pasienyje buvo suguldyti ant grindinio

„Aš myliu Lietuvą“
LNK nuotr. / „Aš myliu Lietuvą“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ką reiškia neturėti spausdinto lietuviško žodžio, mūsų tauta gerai žino. Ko gero kontrabandininkų knygnešių dėka šiandien lietuviškas žodis vis dar rašomas lietuviškai.

Sužinojusi, kad tautiečiams Lenkijoje trūksta lietuviškos spaudos, raudonoji realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ komanda imsis knygnešių žygio į Punską. Tikslai kilnūs, deja, galimybes ribotos. Ar lietuvis vardan lietuvio prisijungs prie tarptautinės knygnešių misijos?

Kirsti Lietuvos ir Lenkijos sieną dažniausiai pavyksta net nestabtelėjus. Tačiau bet kurios šalies pasieniečiai visuomet turi teisę sustabdyti ir patikrinti. Kodėl Mantas ėmė sprukti ir taip sukėlė pareigūnų įtarimus? Sieną prasmukti pavyko vieninteliam Gžegožui, o tuo metu Mantas, Monika ir Lina atsidūrė pasienio tarnybos užkardoje.

Viską galima išspręsti gražiuoju. Knygas gabenti galima, tik nereikia išsidirbinėti, kai valstybės sieną saugantys pareigūnai atlieka savo darbą. Tik supratusi tai, „Aš myliu Lietuvą“ komanda galiausiai atsiprašė už nesusipratimą. Misiją – padovanoti Lenkijos lietuviams lietuvišką spausdintą žodį – lietuviu save laikantis Gžegožas sėkmingai baigia vienas.

Realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ – antradienį 20.10 val. per LNK. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką