Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atomazga šmeižtu kaltintos Editos Daniūtės-Vasiliauskienės byloje

Edita Daniūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Edita Daniūtė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio popietę Vilniaus apylinkės teismo teisėja Natalija Daškovienė baigė nagrinėti civilinę bylą, kurioje minimas šokėjos, Europos čempionės Editos Daniūtės-Vasiliauskienės vardas. Moteris kartu su šokėjais – Sergejumi Makarovu, Ronaldu Kirveliu, Živile Kučauskiene, Juozu Aleksandravičiumi – kaltinami dėl orumo įžeidimo ir šmeižto. E.Daniūtė-Vasiliauskienė gali atsikvėpti, nes teismas atmetė ieškinį dėl šmeižto.

Teismo posėdyje nei ieškovai, nei atsakovai nepasirodė. Pavėlavęs į posėdį atvyko ieškovų Dalios Samajauskaitės ir Viktoro Šruboko advokatas Arūnas Petrauskas. Išklausiusi liudytojų parodymus ir susipažinusi su bylos medžiaga, teisėja N.Daškovienė priėmė sprendimą atmesti ieškovų ieškinį ir priteisė iš ieškovų lygiomis dalimis trims atsakovams sumokėti po 2 tūkst. litų, o trečiuoju asmeniu šioje byloje dalyvavusiai Lietuvos sportinių šokių federacijai – 2087,25 litus. Taip pat ieškovai turi sumokėti už teismo pašto išlaidas 162 litus. Šis teismo sprendimas yra skundžiamas per 30 dienų.

Portalas Žmonės.lt primena, kad sausio mėnesį vyko parengiamasis posėdis ir buvo tikimasi, kad abi pusės susitaikys bei ras bendrą konflikto sprendimą. Tačiau to padaryti nepavyko, nes šalių netenkino viena kitai iškeltos sąlygos. Tuomet buvo paprašyta pradėti teisminį bylos nagrinėjimą, kurį teisėja N.Daškovienė patenkino.

Skundas sportinių šokių federacijai

E.Daniūtę-Vasiliauskienę į teismą padavė jos kolegė šokėja, šokių studijos „Da Vi“ trenerė  Dalia Samajauskaitė, mat Edita ir dar keturi garsūs šokėjai apkaltino D.Samajauskaitę vaikų kankinimu ir šokėjų iš kitų klubų viliojimu pas save. Apie šį konfliktą plačiau jau rašė portalas 15min.lt.

Būtent tai Europos čempionė apskundė sportinių šokių federacijai. Dėl to D.Samajauskaitė buvo diskvalifikuota iš visų varžybų. D.Samajauskaitė pasijuto apšmeižta. Todėl kreipėsi į teismą praėjusių metų lapkričio mėnesį, prašydama 75 tūkst. litų kompensacijos ir  E.Daniūtės-Vasiliauskienės bei kitų šokėjų viešo atsiprašymo.

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką