Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aurimo Dautarto tėvai „24 valandose“: „Jis ruošėsi skirtis“

Aurimo Dautarto tėvai
LNK nuotr. / Aurimo Dautarto tėvai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aurimo Dautarto išėjimas sujaudino visą Lietuvą. Vis dar lieka daug neatsakytų klausimų. Galbūt LNK laidai „24 valandoms“ pavyks atsakyti bent į kai kuriuos iš jų.

 Laidos kūrybinė grupė šeštadienį bendravo su Aurimo tėvais – Leokadija Aleksandra ir Raimundu Dautartais. Net patyrusiai žurnalistei šis pokalbis buvo didelis emocinis šokas.

Žurnalistai nebūtų drįsę tokią sunkią valandą trikdyti tėvų ramybės, tačiau tėvai patys norėjo susitikti. Per didelė našta spaudžia jų širdis. Jie vis dar negali suvokti, kodėl nebeturi ir antrojo sūnaus – nuolat besišypsančio, linksmo vaikino. Priminsime, pirmagimį jie palaidojo, kai sūnui buvo vos devyneri. Jį pasiglemžė onkologinė liga.

Skausmo iškankinti tėvai vis kartoja, kad jie nuo nieko nenori ginti sūnaus. Jie teprašo, kad Aurimo draugai išdrįstų papasakoti, ką apie savo šeiminį gyvenimą jiems kalbėjo pats velionis. Apie tai, kad ruošėsi skirtis, apie tai, kad Viktorija iš namų dingdavo tai savaitei, tai dviem. Aurimo mama papasakos ir apie paskutinę sūnaus dieną. Tada jie bendravo telefonu. Skausmo palaužti Aurimo tėvai, geriausiai pažinoję savo sūnų, netiki, kad jis pats galėjo pasitraukti iš gyvenimo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką