Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aušrinė Pavilionienė: vyrai, nešvaistykite savo spermos veltui!

A.Pavilionienė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / A.Pavilionienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar gali kažkas už moterį nuspręsti, ką jai daryti su jos kūne užsimezgusia gyvybe? Prieš porą metų Seimas buvo pasišovęs uždrausti abortus. Šiais metais iš seimo tribūnų prabilta apie tai, kad gydytojas privalo turėti teisę rinktis, daryti abortą ar ne.

Šį ketvirtadienį pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ susirems dvi kardinaliai priešingos nuomonės, dvi stovyklos – už abortų draudimą ir prieš.

Seimo narys Mantas Adomėnas įsitikinęs, kad abortus reikia drausti.

„Ne politinis susitarimas spręsti, kas yra žmogus, kas ne“, – įsitikinęs Seimo narys. Tuo tarpu Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė teigia priešingai.

„Moters kūne užsimezgęs gemalas – joks žmogus, tai tik moters kūno dalis ir tik moteriai pačiai spręsti, ką su savo kūnu daryti.“

„Tai trinktelėkime moters kūne užsimezgusiam kūdikiui per pakaušį, kaip tai buvo daroma Amerikoje, kur abortai leidžiami vos ne iki paskutinių nėštumo savaičių“, – piktinsis M. Adomėnas.

„O aš patarčiau kitaip: „Vyrai, nešvaistykime veltui savo spermos“, – atšaus M.A. Pavilionienė.

„Joks vyras, o juo labiau joks politikas už mane nenuspręs gimdyti man ar ne“, – įsikarščiavusi tvirtins laidos dalyvė, jauna moteris, neseniai nutraukusi nėštumą.

Dainininkė Daina Bilevičiūtė – taip pat prieš bandymus suvaržyti moters apsisprendimo teises. Ji prisimins savo istoriją : „Neplanavau ir net minčių neturėjau apie kūdikį. Kai pajutau, kad laukiuosi, pasaulis susvyravo po kojomis. Buvau visiškai viena ir pirmoji mane aplankiusi mintis – nebegyventi.“

Dabar dainininkė viena augina dukterį ir sako, kad yra pati laimingiausia mama.

Ar geriau gimti nelaukiamam, ar išvis negimti? Skaudžios išpažintys , sunkai valdomos emocijos ir ašaros net vyrų akyse. Šį ketvirtadienį 19.40 val. „Valandoje su Rūta“.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką