Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bažnyčioje susituokę Jonas ir Eglė Valančiūnai po savaitės sveikino Liną Kleizą jo vestuvėse

Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Širvintų rajone esančiame Šešuolėlių dvare vyko iškilminga slapta puota – čia amžinos meilės priesaikos žodžius prieš kunigą ištarė krepšininkas Linas Kleiza (29) ir jo išrinktoji Agneta Karalevičiūtė (26).

Šešuolėlių dvaro teritoriją kruopščiai saugojo apsaugos darbuotojai, kurie atvykstančius svečius pasitikdavo prie vartų ir tikrindavo jų vardus bei pavardes.

Plačiau apie Lino Kleizos ir Agnetos Karalevičiūtės vestuves skaitykite paspaudę ČIA.

Į šventę atvyko visas būrys jaunavedžių artimųjų ir bičiulių, tarp kurių buvo galima pamatyti ir praėjusį šeštadienį amžiną meilę prieš Dievą prisiekusius krepšininką Joną Valančiūną (22) ir jo žmoną Eglę (25).

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors“ žaidėjas J.Valančiūnas pernai rugsėjį su tuomet dar Egle Ačaite įregistravo tik civilinę santuoką kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone. Civilinės santuokos ceremonijoje dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai kurių susirinko apie 40.

Santuokos vieta, laikas ir pats faktas, kaip ir Lino Kleizos, buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į puotą manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus

Sugrįžę vasarai iš Amerikos, Valančiūnai nusprendė savo santuoką sutvirtinti ir priesaika prieš Dievą, todėl bažnytinei santuokai jiedu pasirinko XVIII amžiuje statytą barokinę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo baziliką.

Sportininkas savo išrinktajai pasipiršo 2013 metų liepą po pusmečio draugystės ir įteikė Eglei prabangų, briliantais puoštą žiedą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką