Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karų“ generolei Danguolei Beinarytei – netikėtas pasiūlymas

Laidos akimirka
Adomo Jablonskio nuotr. / Laidos akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iki TV3 projekto „Chorų karai“ finalo likus vos vienam savaitgaliui, choristų gerbėjų gretos auga. Vilniaus, Kauno ir Alytaus garbę ginantys pusfinalininkai sulaukia malonių ir netikėtų pasiūlymų.

Pavyzdžiui, įvairios siuvimo įmonės, stilistai siūlosi papuošti jų miesto garbę ginančius choristus. Chorų vadovai sulaukia skambučių ir iš kirpėjų, vizažistų, kurie nori prisidėti prie dalyvių įvaizdžio.

Bene įdomiausio pasiūlymo sulaukė Kauno Burgundiškojo choro generolė Danguolė Beinarytė. Viena Kauno šunų kirpykla pasiūlė už dyką apkirpti choro talismaną – šuniuką Bosą. Mat tos kirpyklos darbuotojai yra dideli „Chorų karų“ gerbėjai ir projekte palaiko savo miesto chorą. Kas žino, gal jau šį sekmadienį TV žiūrovai išvys Bosą su nauja šukuosena?

Pusfinalyje išaiškės, kurie du chorai pateks į finalą. Alytaus Oranžinio choro su Justu Lapatinsku, Vilniaus Sidabrinio su Stanislovu Stavickiu-Stano ir Kauno Burgundiškojo su Danguole Beinaryte likimą spręs komisija ir TV žiūrovai.

Balandžio 10-osios laidos tema – gražiausios lietuvių liaudies dainos. Chorai atliks po dvi projekte dar neskambėjusias dainas. Pusfinalį pasiekusių chorų pasveikinti atvyks jau iškritęs Telšių Smaragdinis choras su generolu Deivydu Zvonkumi.

Laidoje pasirodys ir buvusi dainininko žmona Natalija Zvonkė. Ji dainuos pritariant buvusio vyro vadovaujamam chorui. Specialius pasirodymus ruošia ir projekto teisėjai kartu su ansambliu „Lietuva“. Na o teisėja Loreta Sungailienė uždainuos su „Kastanedos“ nariu Luku. Su visais pusfinalio chorais bendrą dainą atliks Jeronimas Milius, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas.

„Chorų karų” pusfinalis – šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

„Chorų karų“ finalas – balandžio 17 dieną 19.30 val. per TV3!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką