Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erica Jennings: namuose nutinka visko

Erica Jennings
Fotostudija „OKTO.LT“ / Erica Jennings
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Airei Ericai Jennings Lietuva tapo tikrais namais: čia ji pradėjo savo muzikinę karjerą su grupe „Skamp“, susipažino su „InCulto“ lyderiu Jurgiu Didžiuliu, kuris vėliau tapo jos vyru bei jųdviejų sūnų – trejus greitai švęsiančio Prano ir vienų metų Antano – tėvu, pramoko lietuviškai. Tačiau čia sulaukia ir įkyraus dėmesio arba apie save išgirsta skaudinančių gandų. Tokie namai.

Kai kasmetinę jūsų kelionę į Kolumbiją viena televizijos laida pavadino emigracija, išplatinote pranešimą spaudai apie ketinimą pareikšti ieškinį dėl žalos atlyginimo. Ryžotės principingai sureaguoti į šią žurnalistų antį? 

Mes iš tikrųjų neemigruojame – tiesiog iki balandžio vidurio atostogausime: gyvensime Bogotoje, nuvyksime prie Karibų jūros į Santa Martą, iš kur kilusi Jurgio motina. Pranešimą spaudai išplatinome, nes dėl to gando patyrėme daug streso. Mums skambino visi mūsų draugai, kolegos, kompanijų, su kuriomis dirbame, atstovai. Koncertų organizatoriai klausinėjo, ar „Skamp“ toliau koncertuos be Ericos, kuri išvažiuoja. Galbūt laidos, tokiu būdu dariusios sau reklamą, kūrėjai galvojo, kad viskas gerai, bet mums taip neatrodo. Blogai, kai kažkas visišką melą pateikia kaip faktą, – taip negalima. Jeigu ir mes, kaip kiti, į tai numosime ranka, problema neišnyks. Kartais tiesiog reikia imtis veiksmų, nes ne sykį mačiau, kaip daromos panašios nesąmonės. 

Lietuvoje, ko gero, esate pirmieji atlikėjai, sugalvoję asmeninę informaciją apie save platinti pranešimuose spaudai. Iki šiol pas mus niekas apie vedybas, nėštumus, vaikus ar skyrybas tokiu būdu neskelbdavo.

Mums taip bendrauti pasirodė paprasčiau. Pateikiame pagrindinę informaciją, o jei kam nors prireikia papildomų faktų, paskambina ar parašo elektroninį laišką. Nes šiaip dažniausiai kažkas kažką išgirsta ir pasipila skambučiai. Man nepatinka ilgos kalbos telefonu. Jei pranešame oficialiai, visi viską sužino ir skambinti nebereikia.

Plačiau naujausiame žurnale „Laima“

„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką