Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Evelina Anusauskaitė Kalėdoms ruošiasi gerais darbais

Suknelė, su kuria Evelina Anusauskaitė pasirodė festivalyje „Slavianskij bazar“
GGT „Pifas“ nuotr. / Evelina Anusauskaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žavioji dainininkė Evelina Anusauskaitė, šiemet Niujorke vykusiame tarptautiniame konkurse „Avon Voices“ išplėšusi pergalę, prieš žiemos šventes puošiasi gerumu.

„Kalėdoms ruošiuosi gerais darbais, iš tikrųjų svarbiausia, kad jie būtų nuoširdūs. Stengiuosi dalyvauti visuose gerumo projektuose, kiek tik išeina. Manau, kad tai labai svarbu. Būtų nuostabu, kad tokios iniciatyvos vyktų ne kartą per metus, o kiekvieną dieną“, – sakė 22-ejų mergina.

Prie akcijos „Maltiečių sriuba“ šiemet prisijungusi atlikėja tikino besidžiaugianti Maltos ordino renkama ir dalijama parama senjorams. „Aš pati turiu senelius, stengiuosi jais rūpintis, su jais bendrauti. Galiu tik įsivaizduoti, ką išgyvena žmonės, kurie yra visiškai vieni. Aš su seneliais stengiuosi bendrauti kasdien – susitinkame, pakviečiu juos į koncertus, rodau dėmesį, tai labai svarbu“, – sakė E.Anusauskaitė.

Ji teigė negalinti pateisinti tų, kurie pamiršta artimuosius. „Jauno žmogaus, kuris pamiršo savo vyresnius giminaičius, elgesio nepateisinu. Nežinau, kodėl taip gali būti – gal vaikystėje nebuvo išugdytos vertybės – mylėti, gerbti tuos žmones. Dažnai taip įvyksta dėl didelio jaunimo susireikšminimo – neva dabar gyvenu sau, esu tik aš. Dėl to labai gaila ir skaudu, nes tokių žmonių yra daug“, – pripažino atlikėja.

E.Anusauskaitę pastaruoju metu buvo galima matyti dalyvaujančią išties daugybėje gerumo akcijų. Praėjusią savaitę Evelina pasirodė jau trečius metus per Lietuvos televiziją rodytame telemaratone „Ištiesk gerumui ranką“, kurio metu žiūrovai buvo kviečiami aukoti negalią turintiems vaikams.

Gruodžio pradžioje dainininkė paaukojo savo drabužių internete pradėjusiai veikti paramos krautuvėlei, kurią inicijavo gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“. Visos surinktos lėšos bus skirtos pagelbėti beglobiams gyvūnams – įrengti pirmąjį Lietuvoje kačių gerovės centrą. Krautuvėlę rasti galite čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką