Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrė Balutytė ir Vladas Kovaliovas. Sieja romantiški jausmai? (papildyta sausio 21 d.)

Giedrė Balutytė ir Vladas Kovaliovas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Giedrė Balutytė ir Vladas Kovaliovas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Privatu!“ redakcija iš patikimų šaltinių sužinojo, kad „Žvaigždžių duetuose“ dalyvaujanti politikės Onos Valiukevičiūtės (64) dukra Giedrė Balutytė ir dainininkas Vladas Kovaliovas esą yra širdies draugai. Susisiekus su pačia Giedre, jauna moteris neslėpė nuostabos išgirdusi klausimą apie draugystę su Vladu, bet į viską reagavo žaismingai. Tiesa, G. Balutytė nei patvirtino, nei nepaneigė, kad su V. Kovaliovu yra pora.

Giedre, kas Tave sieja su Vladu?

Kuria prasme?

Girdėjau, kad esate pora...

Aš nelabai noriu kalbėti asmeniniais klausimais... Tiesą sakant, nenoriu nei to patvirtinti, nei paneigti. Keista, kad tokie dalykai įdomūs. Pasakysiu tik tiek, jog mes bendraujame ir turime bendrų interesų.

Ar seniai esate pažįstami?

Tai gana reliatyvi sąvoka. Bendraujame gana seniai. Turime bendrų muzikinių projektų, tenka ir kartu padainuoti. Vladą, kaip artistą, pažįstu senokai. Man jis visada patiko kaip atlikėjas.

Neseniai Vladas buvo atvykęs Tavęs palaikyti į „Žvaigždžių duetus“. Tau tai malonu?

Be abejonės, malonu. Jis visada man pataria, kaip dainuoti, išsako savo nuomonę. Labai džiaugiuosi, kad šis žmogus atėjo, nes visada malonu iš bičiulio išgirsti profesionalią kritiką. Vladas yra fainas, puikus žmogus. Aš jį labai gerbiu.

Kaip suprantu, šiuo metu jautiesi laiminga?

Taip, esu laiminga, džiaugiuosi gyvenimu. Šis laikotarpis man labai fainas. Negalėčiau pasakyti, kad kažko trūksta: ir tėvai sveiki, ir abi dukros sveikos, ir muzikinė veikla juda. Taigi laimės man nestinga (šypteli).
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką