Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupė DAR ragina nepuošti kirstų eglučių: „Tai tamsioji Kalėdų pusė“

Grupė DAR
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė DAR
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gražiausių metuose švenčių belaukiant grupės DAR nariai: Arvydas Martinėnas, Indrė Grikšelytė, Algirdas Grudinskis ir Kristina Mažeikaitė jau pasipuošė savo namuose žaliaskares. „Kalėdos ypatinga šventė mums visiems, jos asocijuojasi su šeima, šiluma, gėriu, jaukumu. Šiuo metu ypač norisi daryti gera kitiems, todėl verta prisiminti, kad net ir menkiausia šypsena ar geras žodis daro stebuklus“, – pasakoja Vudis.

Algirdas Grudinskis su žmona Juste Grundinske šiemet pirmą kartą puošė savo naujus namus būdami vyras ir žmona. „Ta proga ir eglutė mūsų išskirtinė, rankų darbo, gavome ją nuo Justės mamos. Prieš tai metus puošėme dirbtinę eglę.  Mums ne kiek svarbu iš ko pagaminti pati eglė, kiek svarbu namuose vyraujanti darna ir šventinė nuotaika. Kalėdinį stebuklą kuriame patys ir nesvarbu eglė gyva ar dirbtinė“, – teigia Algirdas.

Arvydas Martinėnas šiemet puošė dirbtinę eglutę. „Pirmiausia, šventinis laikotarpis – pats darbymetis, taigi nėra kada šluoti spyglių pribirėjusių nuo eglutės. O kas augina kačiuką man pritars, kad tie spygliai byra labai ir dažnai. Mano kačiukas labai smalsus ir visi pakabinti grožiai ant eglutės jį labai vilioja“, – pasakoja Vudis.

Na o grupės merginos, Kristina ir Indrė, rado tobulą išeitį. Kadangi merginos gyvena kartu, jos puošė viena eglę bendruose namuose ir dar po vieną tėvų namuose. „Namuose, čia Vilniuje, pasirinkome gyvą eglutę vazone. Labai džiaugiamės šiuo pasirinkimu, kadangi po švenčių ši gražuolė keliaus ne į konteinerį, o į vienos iš mūsų tėvų sodybą. Dar nenusprendėme kas ją pasiliks, bet ji tikrai atras sau vietą“, – prasitarė Indrė.

„Tiek daug laiko prireikia medžiui užaugti, tad kodėl jį lengva ranka reikia nukirsti, pasidžiaugti pora savaitėlių ir išmesti? Tai tamsioji Kalėdų pusė. Šis laikotarpis stebuklingas, tai ir darykime stebuklus, pradėkim nuo to, kad išsaugosim po vieną miško eglę“, – sakė Kristina.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką