Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inga Valinskienė: visa tiesa apie „apnuogintos krūties“ skandalą (papildyta birželio 12 d.)

Inga Valinskienė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Inga Valinskienė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bene svarbiausias pastarųjų dienų įvykis buvo ne „Eurovizijos“ dainų konkursas, o per tiesioginę transliaciją išsprūdusi apnuoginta Seimo narės Ingos Valinskienės krūtis. Šį incidentą aptarinėja visi, todėl žurnalas „Privatu!“ pateikia naujų detalių ir karštų komentarų apie „apnuogintos krūties“ skandalą.

Vardas, pavardė: Inga Valinskienė.
Gimimo data, vieta: 1966 07 08, Kybartai. 43 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; vyras Arūnas Valinskas – politikas, buvęs Seimo Pirmininkas ir televizijos laidų prodiuseris; turi du sūnus – Arūną ir Šarūną.
Išsilavinimas: Klaipėdos universitete baigė kultūros darbo metodiką.
Veikla: šiuo metu yra Seimo narė.

Primename, kad nemalonus incidentas įvyko per projekto „Žvaigždžių duetai“ finalinį koncertą. Į sceną buvo pakviesta Seimo narė Inga Valinskienė. Moteriai talkino jos bičiulis ir partneris Andrius Butkus (28). Pora aistringai atliko muzikinį kūrinį, kurį papuošė šokio elementais. Tačiau tai, panašu, ir tapo būsimo skandalo ašimi. Dėl intensyvių judesių Ingos suknelė smuktelėjo žemyn ir netyčia apnuogino kairiąją krūtį. Tai užfiksavo ir televizijos filmavimo kameros, ir budrūs fotografai.

„Visada būna pirmas kartas... Užtat antro tokio nebus, – žurnalui „Žmonės“ sakė I. Valinskienė. – Yra kaip yra. Filmavime daug visko buvo, su Andriumi nespėjome parepetuoti, o suknelė – nauja. Kas galėjo pagalvoti, kad ims ir nuslys... O jau tada, ką darysi?.. Juk neapsisuksi ir neišeisi iš scenos. Žinoma, tai, kas nutiko, mane labai sutrikdė. Apmaudžiausia, kad negalėjau baigti šokio taip, kaip reikia...“

Butauto Barausko nuotr./Ruslanas Rybakovas
Butauto Barausko nuotr./Ruslanas Rybakovas

Žurnalas „Privatu!“ po šio incidento pakalbino Ingos suknelę kūrusį žinomą dizainerį Ruslaną Rybakovą (38). Vyras atskleidė, kad minėta balta suknelė buvo siūta specialiai šventiniam „Žvaigždžių duetų“ vakarui. Nors ji Seimo narei I. Valinskienei iškrėtė nepavydėtiną „pokštą“, žavi moteris esą nepasmerkė apdaro kūrėjo.

Kaip manai, kodėl vis dėlto suknelė nuslinko ir pasimatė Ingos krūtis?

Ką aš žinau?.. Tiesiog suknelė šiek tiek nusmuko, ir viskas. Tai nelaimingas atsitikimas, kuris gali nutikti bet kuriai moteriai.

Inga vėliau sakė, kad suknelę pirmą kartą vilkėjo būtent per tiesioginę transliaciją...

Taip ir buvo. Tiesioginis eteris sukelia didžiulį stresą. Paprastai suknelės, skirtos šokiams, visuomet prieš tai patikrinamos, kad būtų aišku, ar kažkas gali nuslinkti, pakilti ir t. t. Deja, Inga jos neišbandė. Kai žmogus dainuoja, jis dažniausiai ramiai stovi scenoje, o šokant ir dainuojant vienu metu yra trigubai sunkiau – reikia viską apmąstyti. Vienas dalykas yra suknelės grožis, tačiau ne mažiau svarbus ir praktiškumas.

Po šio incidento pasigirdo kalbų neva Inga po suknele nedėvėjo liemenėlės. Kaip buvo iš tikrųjų?

Viskas buvo taip, kaip priklauso, – Inga dėvėjo korsetą, tačiau dėl judesių jis šiek tiek nusmuko.

Ar po pasirodymo Inga Tau nesiguodė, nepriekaištavo?

Inga man tikrai nepriekaištavo. Suprantu, jog jai, kaip ir kiekvienai į tokią situaciją papuolusiai moteriai, buvo nemalonu. Ačiū Dievui, kad tik tiek matėsi – nuostabiai erotiškai. Ne taip, kaip kadaise dainininkei Janet Jackson, kuriai nukrito visas korsetas... Be to, Ingos krūtinė graži! Ir suknelė nuostabi (šypteli).

Ar per Tavo darbo praktiką televizijoje tai pirmas toks atvejis?

Tai pirmas atvejis, kai kilo toks ažiotažas. Panašių incidentų būna dažnai, bet kartais to nepastebi arba apsimeti, kad nepastebi.

„Ačiū Dievui, kad pasimatė tik tiek – nuostabiai erotiškai. Ne taip, kaip kadaise dainininkei Janet Jackson, kuriai nukrito visas korsetas... Be to, Ingos krūtinė graži!“

Šį kartą šmaikščiu ir aštriu liežuviu garsėjantis, skambių frazių nevengiantis ištarti Ingos vyras Arūnas Valinskas, kalbėdamas apie apnuogintą žmonos krūtį, buvo kaip niekada lakoniškas.
Klausimus Seimo narys pareikalavo atsiųsti elektroniniu paštu jo pagalbininkei. Pateikiame politiko atsakymus.

V. Ovadnevo nuotr./Arūnas Valinskas
V. Ovadnevo nuotr./Arūnas Valinskas

Kaip vertinate žmonos teisėjavimą LNK muzikos projekte „Žvaigždžių duetai“?

GERAI.

Ar gegužės 29–ąją žiūrėjote „Žvaigždžių duetų“ finalą?

NE.

Ką manote, kai per minėtą finalą Jūsų žmonai dėl netinkamai parinktos suknelės netikėtai išlindo krūtis?

NIEKO.

Ar vėliau su sutuoktine aptarinėjote šį nemalonų nutikimą?

NE.

Ką sakėte žmonai dėl minėto incidento per „Žvaigždžių duetų“ finalą? Ar guodėte ją? O gal tiesiog pažvelgėte į tai, pavyzdžiui, kaip į pokštą?

NIEKO.

Kaip manote, kodėl šis incidentas vėliau sukėlė ažiotažą įvairiose žiniasklaidos priemonėse, o interneto tinklalapių lankytojai šį įvykį gausiai komentavo?

NEŽINAU.

Ar per Jūsų praktiką Lietuvos televizijose prisimenate atvejį, kai kokiai nors garsiai moteriai suknelė ar palaidinė iškrėtė tokį „pokštą“?

TAIP.

V. Ovadnevo nuotr./Kristina Ivanova ir Natalija Zvonkė
V. Ovadnevo nuotr./Kristina Ivanova ir Natalija Zvonkė

Natalija Zvonkė (27) ir Kristina Ivanova (22)
Ir jos prieš kameras apnuogino krūtinę

Kai Natalija dirbo laidos „L.T. paparacai“ vedėja, jai suknelė iškrėtė panašų „pokštą“. „Tiesiog ji nuslinko ir parodė daugiau, nei reikia. Žinoma, tų kadrų niekas neišvydo. Situacija nudžiugino tik filmavimo komandos vyrus, – šypteli Natalija ir pakomentuoja Ingai suknelės iškrėstą pokštą: – Viskas nutiko netyčia. Savo akimis mačiau. Be to, Inga puikiai išsisuko. Profesionaliai pasielgė ir režisieriai, kurie šio epizodo nerodė iš arti. Kita vertus, Inga turi gražią krūtinę, viskas atrodė seksualiai“, – sako N. Zvonkė.

Nemalonios patirties per filmavimą turėjo ir kita grupės YVA narė Kristina Ivanova. „Kartą filmuodamasi vilkėjau marškinėlius ir liemenėlę, tačiau ji netikėtai ėmė ir nuslinko, apnuogindama vieną krūtį, – prisimena Kristina. – Aš ne iš karto susigaudžiau, kas vyksta. Tik vėliau supratau, bet nepasimečiau. Iš nemalonios situacijos išsisukau šokio judesiais.“

V. Ovadnevo nuotr./Vytenis Pauliukaitis
V. Ovadnevo nuotr./Vytenis Pauliukaitis

Vytenis Pauliukaitis (61): „Nesu krūtų specialistas“

Bene pirmas žmogus, kuriam po nemalonaus incidento pasiguodė Inga, buvo šalia sėdėjęs režisierius Vytenis Pauliukaitis (61). Susisiekus su juo, šmaikštus pašnekovas ir šį kartą nepagailėjo sparnuotų frazių.
„Nesu krūtų specialistas. Nieko nemačiau, todėl ir nekomentuosiu... Na ir kas, kad buvau pirmas žmogus, prie kurio Inga priėjo. Nieko ji man nesakė. Mes, būdami komisijoje, kaip jūs suprantate, nekalbame nei apie krūtis, nei apie pimpalus“, – atšovė V. Pauliukaitis.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką