Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Intrigavo ekologišku medumi, užsidirbo 2500 litų (nuotraukos)

Vaikų darbelių mugė onkohematologijos centre
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / J.Stanevičius vaikams atvežė ne žaislų, o puslitrį ekologiško medaus iš Skuodo rajono.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 televizijos ir laidos „Paparacai“ organizuotoje akcijoje Vilniaus vaikų onkohematologijos centre ryškiausios pramogų verslo ir politikos žvaigždės mažiesiems ligoniukams dovanojo daugybę žaislų ir savo gerumą parodė apsipirkę už 2500 litų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų rankdarbių mugėje.

Vos atvykęs į Onkohematologijos centro fojė, parlamentaras Tautos prisikėlimo partijos narys Jonas Stanevičius naujienų portalą 15min.lt tikino dažnai apsilankantis įvairiuose renginiuose. Seimo nario manymu, kiekvienas, o ypač paramos vaikams renginys, yra be galo svarbus.

„Organizuojamoje vaikų darbelių parodėlėje įsigysiu keletą išskirtinių vaikų rankytėmis padarytų daiktų. Vaikams atvežiau puslitriuką ekologiško medaus iš Skuodo rajono“, – kalbėjo Seimo narys.

Paklaustas, kodėl mažiesiems ligoniams atvežė medaus, o ne žaislų, parlamentaras tikino galėsiąs tai atskleisti tik po savaitgalio.

„Domiuosi, gerbiu, myliu ir stengiuosi įsiklausyti į kiekvieną žmogų“, – pabrėžė J.Stanevičius.

Susitikimai kas mėnesį

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vaikų darbelių mugė onkohematologijos centre
R.Lukoševičiūtė ir Samas neabejingi vaikų problemoms.

Dovanomis vaikų žaidimų kambariui nešina žurnalistė bei TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė 15min.lt sakė taip pat remianti tokią iniciatyvą.

Mergina apgailestavo, jog nebuvo galimybės susitikti su pačiais vaikais. Esą centro darbuotojai garsenybėms vaikščioti po palatas neleido, kad neatneštų infekcijos.

„Labai gražu. Džiaugiuosi, kad visi bent šiek tiek galėjome prisidėti prie vaikų laisvalaikio. Man trūko bendravimo su vaikais, įdomu, kaip jie visus naujus daiktus nagrinėja, apžiūri. Deja, mums negalima susitikti su vaikais“, – apgailestavo R.Lukoševičiūtė.

Paklausta, kaip dar pramogų verslo atstovai galėtų praskaidrinti ligoniukų kasdienybę, R.Lukoševičiūtė pasiūlė garsenybėms bent kartą per mėnesį užsukti į Onkohematologijos centrą  ir pabendrauti su vaikais.

„Vabalai atneš laimę“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vaikų darbelių mugė onkohematologijos centre
A.Šemberienė įsigijo du iš karoliukų vertus vabalus.

Renginių organizatorės bei buvusios dainininkės Agnės Šemberienės manymu, tai, jog garsenybės perka rankdarbių, yra mažiausia, ką galima padaryti dėl sergančių vaikų. „Džiaugiuosi, kad susirinkę žmonės atkreipė žiniasklaidos dėmesį. Problemų yra daug. Liūdna man“, – sakė Agnė.

Moters manymu, vaikams reikia visokeriopos pagalbos: medikų, psichologų bei žymių žmonių. „Ne tik vaikams reikalinga psichologų pagalba. Jų tėvams – taip pat. Gražu, kad žinomi žmonės rado laiko čia atvykti. Pastaruoju metu visi bėga, skuba ir tokioms problemoms yra apatiški“, – kalbėjo moteris.

Agnė pirko du vaikų iš karoliukų suvertus vabaliukus. „Pasidomėjau, kas juos darė. Perdaviau tai mergaitei geriausių linkėjimų greičiau sveikti. Vieną padovanosiu draugei, tikiu, kad šie vabaliukai atneš laimę“, – 15min.lt sakė A.Šemberienė.

Dar daugiau dėmesio

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vaikų darbelių mugė onkohematologijos centre
Atlanta ir „69 danguje" merginos stengiasi nepraleisti paramos renginių.

Grupės „69 danguje“ narės Ingrida Martinkėnaitė ir Nijolė Pareigytė į panašias akcijas kviečia rinktis moksleivius, verslininkus, kitus visuomenės narius. „Dalyvaujame daugelyje paramos renginių, mums rūpi, kaip šie žmonės jaučiasi“, – 15min.lt kalbėjo merginos.

„Tokias akcijas reikia garsinti. Džiugu, kad žiniasklaida parodė iniciatyvą“, – sakė N.Pareigytė.

„Tokiems vaikams ne tik galima, bet tiesiog reikia dar daugiau padėti ir rodyti kuo daugiau dėmesio“, – 15min.lt kalbėjo I.Martinkėnaitė.

Komentarai
Temos Ekologiškas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką