Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Šalčininkų kilęs modelis Oksana Gedroit-Jager savo būsimą vyrą sutiko Tokijuje

Oksana Gedroit-Jager
„Baltic Model Management“ nuotr. / Oksana Gedroit-Jager
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš Šalčininkų kilusiai Oksanai Gedroit-Jager (25) daugelis galėtų pavydėti – mergina ne tik sėkmingai skinasi kelią mados pasaulyje, gyvena Niujorke, bet ir neseniai sumainė vestuvių žiedus su savo mylimuoju.

„Nuolat sulaukdavau pasiūlymų gatvėje, klube, vakarėlyje tapti modeliu, bet niekada nesiryždavau dalyvauti atrankoje. Galiausiai mano rankose atsidūrė „Baltic Model Management“ vizitinė kortelė. Lapkritį po atrankos, kur suvažiavo agentūros iš visų šalių, aš pasirašiau sutartį su „IMG Worldwide“, „m4“ Vokietijoje, UNO Barselonoje, „Donna“ Tokijuje. Nuoširdžiausios šypsenos savininkė Ingrida Bačelytė ir pozityvios energijos kupinas Massimo Parisi yra man kaip antra šeima, jų dėka tapau tokia, kokia esu šiandien: dirbu mėgstamą darbą, gyvenu viename geriausių pasaulio miestų ir keliauju aplink pasaulį“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Oksana.

Gimusi po laiminga žvaigžde

O.Gedroit-Jager prisimena pirmąją savo kelionę – į Milaną. Tuomet jai į rankas buvo įduotas žemėlapis, o tą dieną lietuvės laukė penkios atrankos. „Sakyčiau, gimiau po laiminga žvaigžde. Mano nuostabi kambariokė tą dieną turėjo tik vieną atranką, todėl mielai sutiko man parodyti, kaip naudotis metro, kartu net nuvažiavo į agentūrą. Jau kitą dieną gavau darbą ir turėdama vos 3 nuotraukas pradėjau dirbti. Po mėnesio darbo Massimo nusprendė, kad turėčiau pasirodyti Milano mados savaitėje. Su „Burberry“ kolekcijos pristatymu pradėjau savo pirmąją mados savaitę“, – pasakojo modelis. Oksana prisimena, kad sunkiausiai su jos nauja veikla buvo susitaikyti mamai, nes ji šeimoje jauniausioji – mažoji mamos princesė. „Jau šešeri metai prabėgo, o mes su mama kiekvieną dieną susiskambiname bent kelioms minutėms. Neįsivaizduoju, ką mes darytumėme be „Skype“, – tikino Niujorke gyvenanti lietuvė.

„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager
„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager

Mėgstamiausias Oksanos užsiėmimas – keliauti. Mergina sako esanti energinga, todėl negali sustingti vienoje vietoje. „Stengiuosi išnaudoti visas galimybes, aplankyti šalis, apie kurias skaičiau geografijos vadovėliuose. Dar vienas smagiausių mano darbo privalumų yra tas, kad man tenka garbė dirbti su talentingiausiais pasaulio žmonėmis. Modelio darbas pilnas kūrybiškumo ir  savęs atradimo“, – pasakojo O.Gedroit-Jager.

Antroji pusė – taip pat modelis

Oksana džiaugiasi, kad jai darbą ir asmeninį gyvenimą yra lengviau derinti nei kai kurioms kitoms merginoms, kurios siekia aukštumų mados pasaulyje, mat jos vyras – taip pat modelis.  

„Kartais net tenka kartu dirbti. Mes stengiamės džiaugtis galimybe, nes tokią gyvenimas ne kiekvienam suteikia. Stengiamės dalyvauti visuose vakarėliuose, susipažinti su įdomiais žmonėmis, keliauti kartu ir kurti nepakartojamus prisiminimus“, – teigė gegužę ištekėjusi mergina.

Svajonės apie prancūziškojo „Vogue“ viršelį

Per šešerius modelio darbo metus susidarė ilgas sąrašas dizainerių, mados namų, su kuriais O.Gedroit-Jager teko dirbti, ir viršelių, kuriuos teko puošti. „Balenciaga“, „Calvin Klein“, „Burberry“, „Marni“, „Les Copains“, DKNY, Mila Schon, „Marchesa“, „Shu Uemura“, Michael Kors, „Wacoal“ – tai tik keletas gerai žinomų dizainerių ir mados namų, su kuriais teko dirbti Oksanai. Jos atvaizdas puošė lietuviškųjų „L'officiel Mada“ ir „Laima“ žurnalus, japoniškus „Elle Plus“ ir „25 ans wedding Japan“. 

Beveik kiekviena moteris turi savo grožio idealą, kas tai būtų Oksanai? „Neturiu modelio idealo, nes kiekviena moteris turi savo charizmą, tačiau labai žaviuosi Editos Vilkevičiūtės ir Andreea Diaconu grožiu. Kiekvienas mano darbas yra savotiškai svarbus ir įspūdingas, o ar norėčiau būti „Victoria‘s Secret“ angelu? Neatsisakyčiau, tačiau, labiausiai norėčiau „įsidėti į kišenę” Vogue Paris viršelį“, – juokėsi gražuolė.

„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager
„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager

Pažintys su garsenybėmis

Modelio darbas – tai ne vien mados pristatymai, kelionės, tačiau ir įvairūs renginiai, apie kuriuos mes mirtingieji paskaitome žurnaluose. Renginiuose taip pat apstu pasaulinio lygio žvaigždžių. „Kiekviename renginyje galima sutikti dainininkų, aktorių. Neveltui yra sakoma, kad Niujorkas yra galimybių miestas. Asmeniškai man įsimintiniausi buvo du vakarėliai – Leonardo Di Caprio ir Pharellio Williamso gimtadieniai. Teko spausti ranką Leonardo Di Caprio, Bradley Cooperiui, Doutzen Kroes, Chase‘ui Crawfordui, DJ Tiesto, Seannui Williamui Scottui, Owenui Wilsonui, Chanel Iman, „Maroon 5“ nariams ir smagiausia pažintis buvo su Alicia Keys ir Johnu Legendu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Oksana.   

Svajoja įkurti vaikų globos namus

Pradėjusi modelio karjerą Oksana sustabdė studijas. Ji yra baigusi du socialinių mokslų kursus, tačiau kol kas nėra laiko grįžti ir tęsti studijų. O.Gedroit-Jager tikisi, kad greitu metu jei ne Lietuvoje, tai užsienyje tikrai pradės studijuoti ir vėl. „Po vestuvių planavau rimčiau pradėti domėtis savanorės darbu. Mano pažįstamas kiekvienais metais važiuoja į užsienio šalis savanoriauti. Praeitais metais turėjau su juo važiuoti į Hondūrą, tačiau nepavyko. Taigi tikiuosi, šie metai bus geras startas mano naujai veiklai. Galiu pasidalinti tuo, kad turiu labai didelę svajonę įkurti vaikų globos namus“, – pasakojo modelis.

Kalbant apie grožį ir daugelio stereotipą, kad gražioms moterims gyvenimas yra lengvesnis ir viskas yra pateikiama ant lėkštutės, Oksana neskuba neigti tokių kalbų. „Iš dalies sutinku, kad kartais vien nusišypsojus galima išsisukti iš nemalonios situacijos, pavyzdžiui, pasiimti papildomą bagažą keliaujant ar net gauti upgrad'ą – iš ekonominės klasės tave perkelia į verslo. Tačiau nereikia pamiršti – tam, kad sektųsi ir viskas būtų paduodama „ant lėkštutės“, reikia įdėti daug jėgų, darbo, noro, pastangų“, – teigė O.Gedroit-Jager.

Modelio darbo privalumai

Oksana taip pat pasakojo, kad dirbant modeliu galima sulaukti įvairių dovanų ar pasiūlymų vien dėl veiklos. „Užsienyje yra kitaip nei Lietuvoje. Labai daug dėmesio yra skiriama reklamai ir viešiesiems ryšiams, todėl dažniausiai nemokamai gauname bilietus į renginius. Taip pat išpopuliarėjus „Instagram“ daug naujų dizainerių siunčia dovanas modeliams. Neseniai gavau papuošalus, kurie buvo sukurti specialiai man, o atsidėkojimui teturiu juos užsidėti, nusifotografuoti „street style“ ir parašyti prekės bei dizainerio pavadinimą“, – pasakojo modelis.

Didžiausias poilsis – serialo „Draugai“ žiūrėjimas

Tai visgi gal būti modeliu nėra labai sunku: vakarėliai, nemokamos dovanos, pažintys? Oksana pasakojo, kad jos diena nuo pirmadienio iki penktadienio prasideda paprastai, kaip ir visų.

„Atsikeliu, nueinu į darbą. Aišku, kartais tenka išskristi jau ir sekmadienį. Po darbų grįžtu namo, kartais nueinu į vakarėlį. Kartais nėra jėgų ir norisi pailsėti, tuomet geriausia pramoga būna žiūrėti mėgstamiausią serialą „Draugai“, kurį galiu cituoti nuo pirmos serijos. Šeštadienį ir sekmadienį dažniausiai suplanuojame ką nors smagaus su draugais. Mano gyvenimo būdas skiriasi tik tuo, kad man neegzistuoja kalendorius. Galiu dirbti šeštadienį, sekmadienį ir per šventes, pavyzdžiui, dirbau per Velykas. Aš neplanuoju kelionių, renginių, dažniausiai tenka susiruošti paskutinę minutę. Patikėkite, po tiek metų žinau, kaip supakuoti lagaminą per 5 minutes ir nepamiršti svarbiausių dalykų (juokiasi). Man patinka dalintis savo įspūdžiais, kelionėmis, parodyti, kaip aš matau savo gyvenimą objektyve, todėl dalinuosi nuotraukomis „Instagram“ paskyroje. Mano slapyvardis oksanadennis“, – pasakojo Oksana.  

„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager
„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager

Nors kaip prieš tai pasakojo lietuvė, kartais darbas veja darbą, tačiau be jo ji turi ir hobių bei veiklos, kuri ją žavi ir teikia džiaugsmą. Mėgsamiausia jų – keliavimas, kurio metu yra puiki galimybė ne tik pažinti naujas šalis, bet ir susipažinti su jų kultūra, kalba. „Stengiuosi susipažinti su vietiniais gyventojais, kurie suteikia tikrą to miesto ar vietovės pažinimą, padeda patirti tos kultūros gyvenimą. Kuo daugiau keliauju, tuo daugiau pasisemiu naujų  idėjų, minčių, siekių. Sustingstu vietoje ir bandau įamžinti tą momentą, kai esi laisvas, pilnas gyvenimo, geros energijos ir naujų įspūdžių“, – pasakojo Oksana.

Neatmeta galimybės sugrįžti ir apsigyventi Lietuvoje

O.Gedroit-Jager pasakojo, kad jos gyvenimo kelionių maratonas prasidėjo nuo Italijos – pirmosios modelio kelionės. Ten jai teko gyventi beveik dvejus metus, per kuriuos ji aplankė visą šalį, apsilankė šalia esančioje Prancūzijoje, Vokietijoje. Oksanai taip pat teko aplankyti Nyderlandus, Suomiją, Portugaliją, Angliją, Turkiją, Japoniją, Taivaną, Indoneziją, Kiniją, JAV. „Dar tik pradėjau atrasti ir keliauti aplinkui Los Andželą, Dalasą, Majamį, Madisoną, Puerto Ricą, Havajus“, – portalui Žmonės.lt vardijo modelis.

Prieš porą metų niekada nebūčiau patikėjusi, kad Niujorką vadinsiu savo namais. Tačiau kaip ir minėjau, man sunku sustingti vienoje vietoje, todėl nežinau, kur rytojus mane nuves.

 „Mėgstamiausia šalis, kur praleidau beveik visus metus – Japonija. Mano širdį užkariavo Tokijas, kur ir sutikau savo būsimą vyrą. Tai miestas, kuris niekad nemiega. Dievinu jų maistą, kultūrą. Niekad nepamiršiu, kai pirmą dieną reikėjo pačiai važiuoti į darbą. Man reikėjo patekti į metro stotelę Shibuya – tai viena didžiausių stotelių Tokijuje.

Rankoje belaikydama žemėlapį, kurį paruošė agentūra su visomis rodyklėmis, sustojau sekundei patikrinti, į kurį traukinį turiu įlipti, negalėjau patikėti tuo, kas įvyko. Visi skuba į darbus, stumdosi. Apsisukau, pažvelgiau aplinkui ir sustingau: nežinomybė, mistika bei jausmas lyg stovėtum nuolat kryžkelėje ir bandytum rasti savo kelią“, – pasakojo Oksana.

Daug šalių pamatyta, daug miestų gyventa, tačiau ar lietuvė sieja savo ateitį su gimtine ir norėtų joje įsikurti? „Turiu butą Lietuvoje, todėl niekad neatmetu tokios galimybės. Turiu mylimą šeimą, kurios labai trūksta čia. Prieš porą metų niekada nebūčiau patikėjusi, kad Niujorką vadinsiu savo namais. Tačiau kaip ir minėjau, man sunku sustingti vienoje vietoje, todėl nežinau, kur rytojus mane nuves“, – atviravo mergina.

„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager
„Baltic Model Management“ nuotr./Oksana Gedroit-Jager
Komentarai
Temos Niujorkas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką