Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš televizijos pasitraukusi Indrė Kuodytė-Skučienė ir Paulius Skučas nėrė į baidarių verslą

Paulius Skučas
LNK nuotr. / Paulius Skučas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Paulius Skučas dievina savo darbą televizijoje. „Tai iš tikrųjų yra svajonių darbovietė – kiekviena diena vis kitokia, įdomi ir intriguojanti, o žinių tarnyboje dirbti yra tikras adrenalinas“. Su žiūrovais Paulius sveikinasi penkis kartus per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio. Populiari laida „Labas vakaras, Lietuva“ tapo neatsiejama LNK dalimi, o Paulius – vienu iš mylimų televizijos veidų.

Todėl daugelis labai nustemba, savaitgalį Paulių pamatę visiškai kitokį – su šortais ir berankoviais marškinėliais, automobiliu su priekaba miško takeliais atvairavusį išnuomotas baidares...

„Buvo klientų, kurie niekaip negalėjo patikėti, kad jiems baidares pristato kažkur iš televizijos matytas veidas“, – juokėsi Paulius Skučas. 

Mat mažai kas žino, jog televizijos laidų vedėjas, itin pamėgęs plaukioti baidarėmis su šeima po Dzūkijos upes, nusprendė imtis baidarių verslo. 

„Šį baidarių sezoną atidarėme plaukdami pusketvirtos valandos nuo Druskininkų iki mūsų sodybos Dzūkijoje. Su šeima prisitepėme sumuštinių, įsipylėme arbatos. Kokią įspūdinga gamta, negaliu patikėti: vietomis Nemunas išplatėja iki gero ežero dydžio, matėme stirnų, kiškių. Plaukimas baidare – tai tokia veikla, kuri labai gražiai subendrina šeimą. Sėdus visiems į baidarę, niekada nekils nuobodus klausimas: ką veikti? Su žmona nusprendėme, kad reikia šiuo džiaugsmu dalintis su kitais. Taip gimė mudviejų pirmas verslas. Aišku, sumanymą lėmė ir tai, kad tėvai turi puikią sodybą ant Nemuno kranto“, – pasakoja Paulius.

Pasak LNK laidų vedėjo,  be baidarių nuomos judviejų su Indre įmonė „Baidares GO“ siūlo sudaryti naujus maršrutus arba plaukti jau esamais populiariausiais tiek Vilniuje, Nerimi, Vilnele, ar Dzūkijos regione Varėne, Merkiu, Ūla ar upių tėvu Nemunu. Baidarininkams pageidaujant, sugalvojamos specialios užduotys, kad plaukiant patirtų kuo daugiau įspūdžių ir adrenalino. Pasak žinomos poros, įvairias progas sostinėje švenčiantys žmonės ypač mėgsta naktinius plaukimus, kuomet galima leisti specialius vandens žibintus ir pamatyti visai kitokį, apšviestą Vilnių bei jo apylinkes. Tai mėgsta visi: vestuvininkai, ar tiesiog švenčiantys išleistuves, mergvakarius, bernvakarius bei kitas šventes. Pasirinkusius Dzūkijoje plaukti Nemunu ar kita upe, Paulius ir Indrė pasitinka sodyboje šalia Nemuno.  Čia galima atsipūsti, pasigaminti pietus, vakarienę ant laužo bei linksmai praleisti laiką gamtoje.

Paulius sako, kad mitas, jog baidarę sunku transportuoti. „Jei tik turi ragus ant automobilio, kad ir „Mini Cuperio“, baidarę išsinuomojai – ir pirmyn. Keliolika minučių nuo Vilniaus iki Verkių Malūno, ar Naujosios Vilnios ir jau gali plaukti grožėdamasis gamta, atsipalaidavęs, pabėgęs nuo rūpesčių“, – apie baidarių teikiamus malonumus kalba savo verslą pradėjęs LNK laidų vedėjas.  

LNK nuotr./Paulius Skučas
LNK nuotr./Paulius Skučas

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką