Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolantą Uspaskich papirko vyro paryčiais įrašyta daina (nuotraukos)

Jolanta Uspaskich
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jolanta Uspaskich
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės pirmąją gimtadienį atšventė viena turtingiausių Lietuvos moterų Jolanta Uspaskich. Tačiau net ir po tikrojo gimtadienio garsią moterį sutuoktinis nustebino dar viena netikėta dovana.

Per koncerto „Kai švenčia Jaučiai“ filmavimą antradienio vakarą J.Uspaskich kaip visada žavingai šypsojosi. Vedėjo pristatyta kaip viena turtingiausių ir gražiausių Lietuvos moterų, verslininkė prisipažino, kad tokie epitetai jai – visiškai įprasti.

„Aš jau taip pripratusi prie tokių pavadinimų, kad net praleidžiu pro ausis. Mane toks apibūdinimas visiškai tenkina“, – ramiai prisipažino garsi moteris.

Niekam ne paslaptis, kad europarlamentaras Viktoras Uspaskichas žmonai gimimo dienos proga kasmet dovanoja didelę puokštę rožių, kurių būna tiek, kiek tais metais sukanka metų. Be visų iki tol įteiktų dovanų, politikas savo širdies damai skyrė ir muzikinį sveikinimą.

„Viktoras dainą su dainininke Edita mūsų studijoje įrašė labai anksti – 4 val. ryto, nes kiek vėliau ryte turėjo išskristi į Briuselį“, – vyro žygdarbį pristatė koncerto vedėjas Marius Jampolskis.

Prieš paskelbiant, kokią dovaną įteiks sutuoktinis, verslininkė pabrėžė, kad jos vyras – talentų rinkinys.

„Mano vyras gali padainuoti, pašokti, eilėraštį padeklamuoti – jis toks talentų rinkinys, kad sunku atspėti, kurį talentą šiandien norėjo parodyti“, – vedėjų paraginta atspėti būsimą dovaną, sakė J.Uspaskich.

Paleidus anksti ryte darytą muzikinį vaizdo įrašą, ponia Jolanta susikaupusi, tačiau nenuleisdama akių jį peržiūrėjo.

„Noriu padovanoti Jolantai rožių. Ir pasakyti dainos žodžiais: mylėti verta, meilės nebūna per daug. Linkiu sėkmės, sveikinu!“ – po dainos nuskambėjo V.Uspaskicho sveikinimas žmonai, o jo skirtas gėles perdavė renginio vedėjas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką