Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas apie Monikos Šalčiūtės šokį: „Tai vulgarumas ir skėtaliojimasis“

Monika Šalčiūtė su partneriu
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė su partneriu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko projekto „Šok su manimi“ antroji laida, kurioje netrūko dalyvių jaudulio, spalvingų pasirodymų ir aštrių komisijos narių kirčių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stanislav Savickij
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stanislavas Savickis

Rumbą sušokę Monika Šalčiūtė ir Stanislavas Savickis sulaukė aštrios komisijos kritikos. Iškart po pasirodymo tiesmukų Jurijaus Smorigino žodžių nelaukusi M.Šalčiūtė pasiprašė mikrofono ir kreipėsi į žiūrovus.

„Nupirkau dovaną Jurijui Smoriginui. Tai knyga „Bendravimo menas“. Pati neįteiksiu, nes nežinau, ką jis darė su Rauliu kambariukyje“, – tiesiai šviesiai rėžė Monika.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stanislav Savickij
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stanislavas Savickis

Mindaugui Stasiuliui padavus Jurijui dovaną, šis pyktelėjęs pasisakė be užuolankų.

„Pradėsiu nuo prašymo, skirto žiūrovams: noriu paprašyti tėvelių uždengti vaikams ausis, nes šiai netalentingai merginai turiu ką pasakyti: tiek vulgarumo ir tokio skėtaliojimosi į žiūrovo pusę jau seniai nemačiau. Pasiūlyčiau Monikutei paskaityti Petro Cvirkos ar Žemaitės knygų, nes galvelėje visiškai dzin“, – žodžių į vatą nevyniojo jis.

Į tokius pasisakymus M.Šalčiūtė vėlgi sureagavo audringai – išėjo iš salės pasakiusi, kad nesiklausys jo nepagrįstos kritikos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

Negana to, komisijos narė Agnė Jagelavičiūtė irgi suabejojo Monikos gabumais – moteris klausė, ar tikrai nepavyko geriau išmokti rumbos žingsnelių. Norėdama patvirtinti savo žodžius, kad žingsnelius išmokti nesunku, stilistė pati išėjo ant parketo ir kartu su Stanislavu pademonstravo kelis šokio žingsnelius.

Žmonės.lt primena, kad antroji laida prasidėjo intriga: dalyviams teko balsuoti ir išreikšti savo nuomonę dėl Jurijaus Smorigino išlikimo projekte. M.Šalčiūtė, beje, balsavo už Jurijaus išlikimą komisijoje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką