Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip išgelbėti savo yrančią santuoką?

Skyrybos – sunkus išbandymas abiems partneriams.
Photos.com / Skyrybos – sunkus išbandymas abiems partneriams.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Daugelio santuokų irimo priežastimi dažniausiai tampa nesusikalbėjimas tarpusavyje ir nesugebėjimas išspręsti iškilusių konfliktų.

Tinklalapyje selfgrowth.com pateikta keletas patarimų, kurie galbūt padės išsaugoti yrančią santuoką.

Venkite kaltinimų

Kiekvienam žmogui reikia išmokti nustoti kaltinti savo sutuoktinį. Kaltinimai visuomet yra destruktyvūs ir jais niekada nieko nepasieksite, veikiau atvirkščiai – tik dar labiau sugadinsite savo santuokinį gyvenimą.

Pailsėkite vienas nuo kito

Kai aptariate sudėtingas ar skausmingas temas, kuris nors iš jūsų neišvengiamai gali pradėti įžeidinėti, todėl nelaukite to momento ir geriau patys išeikite, taip išvengsite nereikalingo konflikto. Ir, žinoma, leiskite savo partneriui daryti tą patį, kai jis to užsinorės. Taip bus užkirstas kelias įsiplieksti dar didesniems ginčams, kuriuose abu galite prišnekėti dalykų, kdėl kurių vėliau gailėsitės.

Nebūkite amžinas teisuolis

Daugelyje situacijų nei vienas nėra nei teisus, nei klystantis. Tačiau, jei vienas iš jūsų nuolatos tvirtins esantis teisus, greitai tai virs dideliu konfliktu.

Nepertraukinėkite savo partnerio

Kai pertraukiate kalbantį žmogų, jūs iš esmės leidžiate suprasti, kad tai, ką jūs norite pasakyti, yra kur kas svarbiau. Daugelis žmonių turi šį išties blogą įprotį, kuriuo jie, net patys to nenorėdami, rodo nepagarbą savo oponentui.

Susitaikykite su tuo, kad jūsų su partneriu nuomonės retkarčiais gali skirtis

Nėra pasaulyje tokių žmonių (ir nesvarbu, kaip stipriai jie vienas kitą mylėtų), kurių nuomonės dėl nieko nesiskirtų. Ir kuo anksčiau jūs su tuo susitaikysite, tuo jūsų santykiai bus geresni. Negana to, priimdami savo partnerio nuomonę, parodysite jam pagarbą, kuri tikrai bus įvertinta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką