Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kitokios“ apie naują grupės fotosesiją: „Nenorime fotografuotis nuogos, todėl išėjo meilės komiksas“

„Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė
Vaiste Fotografija / „Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Meilės niekada nebus per daug, apie ją kalbėti galima ištisas valandas: išsiskyrimai, susitaikymai, meilės išraiškos – neišsenkančios temos. Grupės „Kitokios“ merginos susibūrė ryškiai, meilės temą atspindinčiai fotosesijai.

„Tiesiog norėjosi nusifotografuoti kitaip. Norėjosi emocijų, iššūkio – visko, kas būna meilėje. Ši fotosesija – komiksas, tai meilės emocijų išraiška: laimė, gerumas, nuostaba, juokas, pavydas, pyktis, aistra“, – kalbėjo grupės atlikėja  Alvyda Chmelevskytė.

Jai antrino ir grupės įkūrėja Renata Klimaitytė, papasakojusi, kaip gimė idėja sukurti tokią ryškią fotosesiją.

„Idėja spalvotam meilės komiksui gimė per kelias sekundes. Atsibodo pilka, juoda, balta, šalta, per gera, per saldu, kam kankinti tuos kačiukus ar šuniukus, o nuogos fotografuotis nenorim. Tikrai žinojau, jog ji bus spalvota, susidėliojau idėją, atsidariau spintą, paskambinau stilistei. Taigi taip ir gimė gal kiek provokuojantis meilės komiksas, kurio vaidinimą įamžino ilgametė mūsų grupės fotografė Aistė. Meilė lyg kramtoma guma, pradžioje būna saldu, vėliau jau kiekvieno mūsų pasirinkimas, ar mes kantriai auginame meilę vis naujais dalykais: ugdom pagarbą, dėmesingumą, atsidavimą, palaikymą ar egoistiškai pasibaigus saldumui išspjaunam“, – kalbėjo ji.

Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė

„Meilė – tarsi spalvota vaivorykštė, kuri tviska įvairiomis spalvomis ir žavi visus... Visų svarbiausia, kad meilė – tai menas, kur nėra ribų tobulėjimui. Mes tiesiog pagavome meilės ir emocijų bangą, norėjosi išreikšti linksmąją ir šmaikščiąją savo pusę... Kiek galima statyti save į rėmus? Kartais norisi pasijusti laisvai, pažaisti. Tą ir padarėme“, – kalbėjo atlikėja Oksana Šklėriūtė.

„Nereikėtų vaikytis meilės dėl kažko... ir prarandant save vilktis jai iš paskos ar ją tempti. Du žmonės turi eiti žingsnis į žingsnį kartu, šalia, papildydami vienas kitą ir kantriai augindami savo meilės saldumą, tik tai vadinu tikra meile, to visiems ir linkiu“, – papildė Renata.

Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė
Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką