Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Krysko: vaikelis – jau šiemet?

Karina Krysko
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Karina Krysko
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šokėja, grupės „69 danguje“ narė ir viena iš „Žvaigždžių mokyklos“ įkūrėjų Karina Krysko šį penktadienį švenčia savo 29 gimtadienį. Anksčiau egzotiškų bruožų moteris yra atskleidusi, kad labai trokšta iki 30 metų susilaukti vaikelio. Panašu, kad mylimąjį šokėją Saulių Skambiną šiuo klausimu dainininkei gali tekti paraginti.

Kaip, kur ir su kuo švęsite gimtadienį?

Aš iš tų žmonių, kurie nelabai švenčia gimtadienių. Mokyklos laikais su draugėmis pasisėdėdavome, o dabar jei būna laisva diena, aš važiuoju pas mamą. Ten susirenka patys artimiausi žmonės, vakare pasėdim, pasišnekam, pabendraujam, skaniai pavalgom ir tiek. Nesu iš tų, kurie bijo bėgančių metų. Dažniausiai žmonės įpratę švęsti jubiliejus, o aš manau, kad 29-as gimtadienis yra ypatingas ir jį reikėtų paminėti. Galbūt ekspromtu ką nors susigalvosime.

Ką Jums atnešė praėję metai?

Praėję metai nėra kuo nors ypatingi. Buvo daug visokiausių darbų, projektų, bet metai buvo gana ramūs. Turėjau daug laiko poilsiui ir apmąstymams. Ko gero svarbiausias pernai nutikęs dalykas – su Sauliumi įkūrėme „Žvaigždžių mokyklą“. Birželio 5 dieną bus pirmasis mūsų mokinių koncertas. Dabar mokinių grupės jau susiformavusios, vaikai patenkinti, tėvai patenkinti, žiūrėsim, kaip mums seksis toliau. (Šypsosi.)

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Grupė „69 danguje“
Grupė „69 danguje“ „Žvaigždžių duetuose“

Su „Žvaigždžių duetais“ jau atsisveikinote, bet galbūt Jūsų laukia jau nauji projektai?

Taip, yra projektų, bet nenoriu atskleisti, kokių. Ar jie bus susiję su televizija? Ne, nebūtinai. (Šypsosi.)

Šokate, dainuojate, esate vadinusi reklamose, garsinusi animacinius filmukus. Ką dar norėtumėte išmėginti gyvenime?

Man labai būtų įdomu nusifilmuoti kokiame nors miuzikle. Tai tokia sritis, kurioje – viskas viename: ir šokis, ir muzika, ir dainavimas, ir vaidyba. Bet dabar tokia situacija Lietuvoje, kad tokiems dalykams skirti pinigų yra sudėtinga...

Iš ko paveldėjote polinkį į muziką, šokį? Galbūt Jūsų giminėje buvo meniškų žmonių?

Tai, kadaise mano tėtis dainavo, grojo gitara grupėje, mano prosenelė iš mamos pusės grojo mandolina, o senelis iš tėvo pusės grodavo akordeonu. Taigi šis noras bendrauti su muzika ateina iš mano protėvių.

Turite lenkų, rusų, baltarusių, ukrainiečių ir netgi austrų kraujo. Kaip kilmė, nepaisant Jūsų egzotiškos išvaizdos, atsispindi jumyse? Galbūt ji lemia kokias nors charakterio savybes?..

To reikėtų klausti kitų žmonių, kurie su manimi bendrauja, gal jie ką nors pastebi... Aš tik žinau, kad esu ramaus būdo. Mano mamos senelė turėjo rytietiškų šaknų, tai galbūt iš jos paveldėjau temperamentą. Nors... esu rami rami, bet kai visko daug prisikaupia būna charakiri. (Juokiasi.)

Ar niekada neteko gailėtis, kad pasirinkote dainininkės ir šokių mokytojos kelią? Bemiegės naktys,  poilsio trūkumas...

Ne, nes kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad dėl nieko negalima gailėtis – niekas nežino, kas būtų kitaip jei pasielgtum priešingai. Reikia džiaugtis tuo, ką turiu. Gyvenimas yra nuostabus, jis yra paruošęs daug siurprizų. Jei dėl darbo nelieka laisvo laiko – tai tiesiog vienas iš gyvenimo etapų, kuris užgrūdina. Po sunkių metų visados ateina lengvesnis etapas, kuomet galima ilsėtis ir nieko neveikti.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Karina Krysko
Karina Krysko

Kaip išnaudojate tas laisvas akimirkas? Kaip save lepinate?

Aš labai mėgstu daug miegoti ir dėl to manęs sąžinė negraužia. Kaip aš išsimiegosiu nuo to priklauso mano nuotaika. Jeigu yra darbų, aš galiu visą naktį nemiegoti, bet užtat vėliau miegu tiek, kiek galiu. Kartais nueinu miegoti antrą nakties, o keliuosi dvyliktą, pirmą. Taip pat labai mėgstu masažus.
 
Kokie Jūsų vasaros planai, galbūt žadate kur nors atostogauti su grupės narėmis?

Šį pavasarį jau atostogavome Egipte. Vasarą nusimato kelios stovyklos su vaikais, galbūt ten bus iš dalies bus galima pailsėti... Galbūt turėsime koncertų pajūryje ir keletą laisvų dienų, skirtų poilsiui.

Kažkada svajojote paplaukioti su delfinais. Ar svajonę jau įgyvendinote?

Nusifotografuoti ir paliesti pavyko, bet paplaukioti – ne. Kai su grupės narėmis nardėme būdamos Egipte, tolumoje matėme per bangas šokinėjančius delfinus, bet iš arti su jais pabendrauti neteko.

Dar viena Jūsų svajonė, kurią ištarėte garsiai – spėti pagimdyti vaikelį iki 30 metų. Taigi liko paskutiniai metai?..

Labai norėtųsi tai įgyvendinti. Nežinau, žiūrėsim, kaip gyvenimas pasisuks, priplanuoti galima visko. Dar yra metai... (Juokiasi.)

Ar randate daugiau laiko pabūti kartu su Sauliumi? Metų pradžioje skundėtės, jog pabūti kartu galite tik naktį...

Būna visaip. Mums gerai, kad mokyklą įkūrėme kartu, todėl ir dirbame kartu. Dažnai būna įvairių susitikimų, susirinkimų, kai kuriuose koncertuose dalyvaujame kartu, taigi to laiko kol kas yra.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Karina ir Saulius gamino vestuvinius žiedus
Karina ir Saulius lydė vestuvinių žiedų auksą
Ar su Sauliumi jau išsiliejote iš to aukso gabalėlio, kurį gavote prieš parodą „Mūsų vestuvės“, vestuvinius žiedus?

Ne, dar nieko nedarėme. Praeitais metais esu gavusi dovaną maišiukų su auksu, sidabru ir mažu deimančiuku. Iš to aš galėjau pasidaryti sau žiedą, bet kol kas tas ryšulėlis kaba namie. Galbūt jį kartu panaudosiu su tuo aukso gabalėliu, kurį gavome.

Galbūt turite kokių nors naujienų apie vestuves? Ar galvojate jas nuslėpti nuo visuomenės?

Ne, kol kas ne. Neturime tikslo kažką slėpti. Jeigu kas nors apie jas sužinos, tai sužinos, nežadame slapstytis.

Apie kokias vestuves svajojate?

Nežinau, žinokit. (Juokiasi.) Mano norai dažnai keičiasi – kas kartą vis norisi kitaip.

Esate sakiusi, kad jūsų vyro idealas – jūsų tėtis, kuris buvo „geras, nuovokus, protingas, mėgo muziką“. Ar pastebite, kad šias savybes turėtų Saulius?

Taip, Saulius turi panašumų. Jo gyvenimas susijęs su šokiais, taigi jis neišvengiamai klausosi muzikos ir turi ją mylėti.

Kokią muziką jis klauso? Ar sutampa Jūsų skoniai, pomėgiai?

Įvairiai būna. Mes esame tolerantiški vienas kitam, jeigu Saulius nori pasiklausyti muzikos, aš kartais kenčiu, jis – irgi taip pat. (Šypsosi.) Yra ir tokios muzikos, kuri patinka abiems, pavyzdžiui, kai kurie užsienio popmuzikos atlikėjai, klasikinė muzika, Luciano Pavarotti...

Teodoro Biliūno nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Ar vaikystėje buvote tėvų lepūnėlė – juk turėjote dvi vyresnes seseris?

Kas yra lepinimas? Mes visi buvome lepinami. Aš buvau vaikas, kuriam buvo visur gerai – galėdavau būti ir viena, prisigalvodavau visokiausių žaidimų. Man mama sako, kad dėl manęs niekada nebuvo jokių problemų ir dėl manęs neskaudėdavo galvos. O jei ir būdavo problemų, stengdavausi, kad niekas nesužinotų ir pati susitvarkydavau. Man patikdavo užsiimti muzika, šokiais ir tėvai man to nedrausdavo. Labai džiaugiuosi, kad namuose buvo tokia laisvė.

Ar savo vaikus ketinate auklėti griežtai, ar žadate būti liberali mama?

Mama turi būti įvairi, atsižvelgti į konkrečias situacijas, aplinkybes... Tikiuosi, kad aš būsiu gera mama. Norėčiau to. (Šypsosi.)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką