Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Be komentarų“: Kodėl ašaroja Kristina Brazauskienė?

Kristina Brazauskienė tapo naujosios partijos lydere
Evaldo Šemiotos nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau rytoj, trečiadienį, į visus Lietuvos žmones su ašaromis akyse kreipsis našlė Kristina Brazauskienė. Garsi Lietuvos ponia prisipažins – jai labai skaudu matyti, kaip šalies išrinktieji Lietuvoje gyvena prabangiai, o paprasti žmonės tiesiog vargsta.

Tačiau K.Brazauskienė įsitikinusi – gražus gyvenimas yra pačių lietuvių rankose ir kokie bus ateinantys metai priklausys tik nuo tautos pasirinkimo.

„Jūs esate Seimo narių darbdaviai, bet jie gyvena prabangiai, o jūs – skurdžiai! Tai neteisinga! Rinkitės atidžiai ir ateinantys metai bus kur kas geresni ir gražesni“, – jau rytoj TV3 laidoje „Be komentarų kalbės K.Brazauskienė.

Į didžiąją politiką žengianti garsi Lietuvos moteris prieš pat Kalėdas panoro viešai pasveikinti visus tautiečius su būsimomis šventėmis ir palinkėti gerų ateinančių metų. Prie papuoštos Kalėdų eglutės Lietuvos ponia pakvietė išskirtinai tik „Be komentarų“ laidos žurnalistus, kurie žiūrovams pateiks ekskliuzyvinių pikantiškų kadrų – K.Brazauskienė su ašaromis akyse prašys Lietuvos žmonių kovoti už geresnį rytojų!

„Tikėkite geresne ateitimi, būkite optimistai, nenusivilkite, nebūkite pasyvūs ir nebijokite valdžios. Ne prašykite, o drąsiai reikalaukite to, kas jums priklauso! Valdžia skirta tam, kad tarnautų žmonėms!” – ryžto kupinomis akimis į Lietuvos gyventojus kreipsis amžinatilsio vyro Algirdo Mykolo Brazausko žmona.

Kodėl kreipdamasi į tautą ponia Kristina apsiverkė? Ir su kuo, kai tarp mūsų nebėra A.M.Brazausko, ji sutiks Kūčias ir Kalėdas?

„Be komentarų“ trečiadieniais 20.30 val. per TV3!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką