Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl Linas Kleiza neturi laiko meilei?

Linas Kleiza
A.Koroliovo nuotr. / Linas Kleiza
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jaunas, patrauklus, žinomas, turtingas. 25 metų krepšininkui Linui Kleizai, rodos, nieko nestinga – nei šlovės, nei pripažinimo, nei sėkmės aikštėje. Tačiau tos vienintelės, kurią apkabinęs nuoširdžiai galėtų pasakyti „myliu“, šalia nėra.

Meilei 203 cm ūgio krepšininkas dabar neturi laiko. Bent jau pats taip tvirtina. Visą žaidėjo laiką suryja krepšinis bei veikla paties įsteigtame labdaros ir paramos fonde. Apie tai plačiau rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Nacionalinei vyrų krepšinio komandai atstovaujantis L.Kleiza šią vasarą vėl, matyt, išsaugos geidžiamiausio jaunikio statusą. Vienas rinktinės lyderių įtemptai rengiasi rugpjūčio pabaigoje Turkijoje prasidėsiančiam pasaulio krepšinio čempionatui.

L.Kleiza sako, kad kol kas tėvai, brolis, seneliai – artimiausi žmonės. Ar jis klausia mamos patarimo, kurią merginą išsirinkti?

„Kai susidursiu su ta problema, tikrai klausiu jos patarimo. Ji pažinojo mano buvusias merginas. Mama man visada pasako savo nuomonę, bet per daug nesikiša“, – sako L.Kleiza.

Jei mama pasakytų, kad jai nepatinka mergina, Linas paklaustų dar ir visos šeimos nuomonės: „Tokiu atveju man svarbi ne vien mamos, bet ir visos šeimos nuomonė. Kai esi giliai įklimpęs, kartais labai sunku pamatyti, kaip viskas yra iš tikrųjų. Tai geriau mato žmonės iš šalies. Bet kai pradeda visi dalyti patarimus, viskas labai susikomplikuoja.“

Linas yra minėjęs, kad yra šeimos žmogus. Gal jau laikas ją sukurti? „Ne. Kai bus šalia ta moteris, su kuria norėsiu kurti šeimą, pagalvosiu apie tai. Dar nesutikau tokios“, – sako krepšininkas.

Negi taip sunku išsirinkti tą vienintelę vyrui, niekad nestokojusiam merginų dėmesio?

„Kiekvienam sunku išsirinkti tą vienintelę. O kai esi nors kiek žinomas, nėra paprasta sužinoti tikruosius merginų siekius. Dabar esu užsiėmęs ir paskendęs savo reikaluose. Rimtai į merginas nesižvalgau. Aišku, draugių turėjau. Su kai kuriomis jų draugavau ir rimtai. Bet išsiskyrėme“, – atvirauja krepšininkas, kuris, kaip yra sakęs, bijo „barakudų“.Lietuvaitės yra labai gražios merginos. Kai esi kilęs iš Lietuvos, jos atrodo dar gražesnės. Juk savos. Bet gražių merginų pilna pasaulyje.

Galbūt viena iš jų taip sužeidė širdį, kad iki šiol neužgyja?

„Visokių išsiskyrimų buvo. Kai kurie skaudūs, kai kurie – ne. Toks gyvenimas. Skaudžiausiai skyriausi, kai buvau labai jaunas, Amerikoje. Mane ta draugystė labai daug ko išmokė. Tai buvo pirmoji meilė“, – atsako.

Moterų dėmesio nestokojantis Lino kolega, vasarai grįžęs į Lietuvą, kartą yra pasakęs: lietuvaitės pačios gražiausios ir būnant čia nepasidžiaugti jų kompanija – nuodėmė.

„Lietuvaitės yra labai gražios merginos. Kai esi kilęs iš Lietuvos, jos atrodo dar gražesnės. Juk savos. Bet gražių merginų pilna pasaulyje“, – atima viltį tūkstančiams Lietuvos merginų.

Ar Linas nėra davęs žodžio imti į žmonas tik geltonkasę lietuvaitę?

„Gali galvoti, ką nori, bet kaip bus, niekada nežinai. Neatspėsi, kurioje šalyje užklups meilė. Juk aš daug laiko praleidžiu užsienyje. Man svarbiausia rasti sau tinkamą mylimąją. Kai ją randi, nebesvarbu, iš kurios šalies ji. Tai šalutinis dalykas. Tikrai neturiu susikūręs merginos idealo. Svarbu, kad ji būtų šiltas, geras, šaunus žmogus. O ar brunetė, ar blondinė – jokio skirtumo“, – kalbėjo L.Kleiza apie savo širdies reikalus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką