Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gerumo dienai“ skirtuose „Žvaigždžių duetuose“ kovoti su vėžiu ragino ir šią ligą įveikę žmonės (nuotraukos)

Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / A.Cicėnaitė ir D.Mertinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį „Žvaigždžių duetai“ skambės ypatinga proga – jie bus skirti projekto „Gerumo diena“ savaitės pradžiai. Laidos metu skambės net 27 dainos, pasirodys daugybė svečių, savo dainomis raginsiančių padėti sunkiai sergantiems žmonėms.

Visos laidos metu vyks balsavimas naujausiai diagnostikos įrangai įsigyti, kuri išgelbėtų ne vieno vėžiu sergančio žmogaus gyvybę.

Laidos filmavime pasirodė ir su šia klastinga liga kelis kartus susigrūmęs aktorius Dalius Mertinas su operos soliste Aušra Cicėnaite. Buvęs „Žvaigždžių duetų“ dalyvis prisiminė, kiek jėgų jam kainavo ši kova su vėžiu.

„Kova kainuoja labai daug, bet kai yra tokios dienos kaip ši, kai prasideda tokia kilni savaitė, tiems žmonėms, kuriuos kamuoja ši liga, yra neįsivaizduojamai lengviau. Būkite atidesni, geresni vieni kitiems“, – linkėjo D.Mertinas. 

Dainininkė Veronika Povilionienė taip pat prisiminė akimirkas, kai jai pačiai teko grumtis su šia liga. „Nelinkėčiau niekam, bet kai taip nutinka, niekados neklauskite kodėl, tiesiog tokia Dievo valia. Kai aš susirgau, prisiminiau seną rumunų filmą, kuriame rodoma, kaip sėdi Dievulis ant dangaus, veja mūsų gyvenimo siūlą ir kartais užsnūsta. O tada gyvenimo siūlą veją ilgiau“, – nieko nekaltinti dėl pasiųstų gyvenimo išbandymų patarė Veronika.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./V.Pavilionienė ir S.Balandis

Laidoje apsilankė ir Vytautas Kernagis jaunesnysis, kuris iš tėčio vardu įkurto V.Kernagio paramos fondo gydymo įstaigoms nupirko 2 ampules vaistų, kurios kainavo 57 tūkst. litų.

„Aukokit, nes aukoti neskauda“, – žmones ragino V.Kernagis jaunesnysis. Pasak Vytauto, finansinė parama labai svarbu, nes padeda greičiau ir efektyviau gydyti ligą, tačiau toks pats svarbus ir artimųjų palaikymas.

Dainininkė Evelina Anusauskaitė laidos metu prisiminė, kad paskutinė scena, kurioje dainavo nuo vėžio miręs dainininkas Rolandas Janavičius, buvo „Žvaigždžių duetų“.

„Man skaudžiausia, kad Rolandas darė viską, kad išgyventų. Žmonės, darykite viską, kad šis tikėjimas išsipildytų kitiems“, – atlikusi dainą „O meile padėk“, sakė E.Anusauskaitė. Šį kūrinį mergina dabar atliko su žurnalistu Giedriumi Leškevičiumi, o kadaise – su Anapus iškeliavusiu R.Janavičiumi.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./E.Anusauskaitė ir G.Leškevičius

Šventiniame koncerto filmavime pirmadienio vakarą pasirodė Mečislovas Subelis ir politikė Donalda Meiželytė, Eglė ir Vytautas Juozapaičiai, dainininkai Vilija Matačiūnaitė, Milanno, Sasha Song, Donatas Montvydas, Aistė Pilvelytė, verslininkas Romas Bubnelis, aktorė Kristina Kazlauskaitė, triatlonininkas Vidmantas Urbonas, Vytautas Grubliauskas-Kongas, Arina, Giedrė Tamulionienė ir Egidijus Sipavičius, Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas, Merūnas Vitulskis, Jolanta Paulauskienė, Vaida Genytė, Kastytis Barisas su choru „Ave Vita“, Eurika Masytė su Ramūnu Difartu, grupė „69 danguje“ ir Jeanas Claude'as, Deivydas Zvonkus, Eglė Jackaitė ir kiti svečiai.

G.Arbačiausko ir A.Kilkuvienės nesugrąžino

Šįkart kilniu tikslu surengtoje laidoje dalyvių ir svečių pasirodymų nekomentavo komisija, tačiau laidoje buvo nuspręstas iš projekto iškritusių Giedriaus Arbačiausko ir Aušros Kilkuvienės likimas „Žvaigždžių duetuose“.

„Jūs esate talentingi žmonės. Aš tikiu, kad eisite teisingu keliu. Žiūrėdamas į jūsų pamuštą kojytę neturiu jokios teisės jums toliau leisti kęsti fizines kančias. Aš paliksiu ramybėje šį laikrodį, imkite dovanas ir būkite laimingi“, – iš projekto visam laikui pasitraukusiai A.Kilkuvienei tarė trumpai laidoje apsilankęs komisijos pirmininkas V.Juozapaitis.

„Mes dar dainuosim. Mes su Giedrium dar nepasidavėm“, – nepraradusi geros nuotaikos sakė A.Kilkuvienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką