Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „Šok su manimi“ – Jurijaus Smorigino žodžiai iš „š“ raidės ir nepadorūs gestai

Jurijus Smoriginas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laida „Šok su manimi“ nuo šiol turėtų būti žymima N-18.

Komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas iš pradžių užsipuolė Dominyką Vaitiekūną su Juste Žemaityte, vaidinusius nuotaikingą Mikimauzų porą.

Kai visi komisijos nariai Žilvinas Grigaitis, Jūratė Norvaišienė ir Kęstutis Ignatavičius porą pagyrė, Jurijus Smoriginas išvadino tai žodžiais iš raidės „š“. Tokį epitetą jis taikė sportiniams šokiams, teigdamas, kad tai – ne menas, skirtingai nei baletas. Kai J.Norvaišienė, neva įsižeidusi, atkirto, kad baleto šokėjams, skirtingai nei sportinių šokių atstovams, pasaulyje negrojamas Lietuvos himnas, Juročka suvaidino dar labiau įsižeidusį ir išėjo iš salės. Išeidamas visus „provincialus“ apdovanojo nepadoriu gestu, iškeldamas vidurinį pirštą į viršų.

Netrukus Jurijus grįžo, nes Jekaterina Voropaj ir Deivis Norvilas šoko būtent baleto numerį.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Jurijus Smoriginas
Jurijus Smoriginas

Tačiau po Danguolės Stachuros ir Deivido Meškausko šokio, kuriame jie bandė iliustruoti Jėzaus Kristaus ir Marijos Magdalietės gyvenimą, Jurijus kažkodėl užsipuolė Žilviną Grigaitį ir kone visą pasaulį, sekmadieniais einantį į bažnyčią.

Neapsikentusi tokio teroro iš salės šįkart jau išėjo Jūratė, Žilvinas ir Kęstutis. Salė trypė kojomis, o Nerijus Juška, sėdėjęs salėje, pasuko pirštu apie smilkinį. Vėliau jis sakė, kad J.Smorigino turėtų nelikti projekte.

Tai – ne pirmas Jurijaus nepagarbus išsišokimas. Ženklą, kai iškeliamas vidurinis pirštas, inteligentišką menininką vaidinantis J.Smoriginas eteryje rodė ir anksčiau.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką