Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liūdina artėjanti Valentino diena

Ramunė Pajuodytė.
G.Kropio nuotr. / Ramunė Pajuodytė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveika, Ramune. Artėja Valentino diena, o man liūdna. Prieš metus išsiskyriau su mergina, kurią mylėjau... Mano artimiausi draugai turi savo antrąsias puses arba turi daug merginų. Žodžiu, man liūdna, erzina tas pakvaišimas mieste, artėjant Valentino dienai, nes kaip tik tuo metu išsiskyrėme su drauge. Pykstu ant laimingų draugų, savęs, kad taip jaučiuosi. Galų gale, kaip praleisti tą dieną, kaip gyventi toliau vienam? Plaktis prie draugų su jų išrinktosiomis, eilinį kartą eiti į klubą pagerti? Rytis, 19 m.

Sveikas, Ryti. Tikrai tau dabar turėtų būti labai nelengva ir nelinksma. Panašu, kad vis dar išgyveni dėl buvusios merginos, greičiausiai ilgiesi jos ir liūdi. Žinoma, sudėtinga, kai visi aplink bėga ieškoti dovanų, kalba apie tai, ką dovanos mylimajai/mylimajam, galbūt dar prisideda pažįstamų klausimai, kur, su kuo praleisi Valentino dieną, ką veiksi ir pan. Vis dėlto Valentino diena trunka viso labo tik vieną dieną, ji greit praeis ir vėl prasidės kasdienybė. Priimk savo jausmus tokius, kokie jie yra. Nekovok su jais. Taip, tau liūdna ir kamuoja ilgesys, vienatvė, tave erzina linksmi veidai. Paliūdėk, jei liūdna.

Kai nutrūksta ilgai tęsęsis ryšys, mes gedime jo kaip ir netekties atveju, kai miršta mums artimas žmogus. Tad natūralu, kad tu kankiniesi, ir tau nereiktų savęs apgaudinėti, kad nieko ypatinga neįvyko. Juk buvote kartu metus, ir jausmai negali taip staiga imti ir išgaruoti. Be to, nepamiršk, kad per sukaktis, ilgesys, apmaudas paprastai paūmėja. Priimk tai kaip vieną iš savo gyvenimo etapų. Galų gale, jis juk nesitęs amžinai.

Nesistenk būti kaip visi. Tau nebūtina švęsti, dirbtinai linksmintis. Tegu kiti galvoja, ką nori, veikiausiai jie yra labiausiai susirūpinę patys savimi. Na, neturi tu šiuo metu draugės – ir nereikia. Na ir kas, praleisi Valentino dieną žiūrėdamas kokį nors filmą ar skaitydamas knygą. Vienumoje praleistas laikas gali būti toks pat prasmingas, net ir tokių švenčių dienomis. Kartais tokie vienatvės periodai yra net labai reikalingi. Juos galima išnaudoti prasmingai. Tavo vienatvė, jei tik tu panorėsi, gali būti vaisinga. Beje, tu teisus: būdamas kartu su susiporavusiais draugais gali tik dar labiau užsidaryti savo vienatvėje ir skausme. Stiprybės tau, Ryti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką