Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Livetą Kazlauskienę Egipte išgąsdino „kylantys vyriškumai“

Liveta Kazlauskienė
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Liveta Kazlauskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liveta prieš apsispręsdama, ar tikrai verta jai vykti į šią kelionę su LNK laida „Pirmas kartas su žvaigžde“, labai ilgai dvejojo. Visų pirma, sunku suderinti visus darbus, visų antra – kamavo nerimas, kas bus jos kelionės partneris. Bet po ilgų svarstymų Liveta nutarė leistis į šią avantiūrą.

Nukeliavusi į oro uostą, ponia Liveta sutiko simpatišką jaunuolį Giedrių, nuo kurio sklido... alkoholio kvapas. Giedrius, pasirodo, į kelionę su žvaigžde atvyko tiesiai iš audringo vakarėlio – draugai išvykimo proga surengė nemenkas išlydėtuves. Taigi po susitikimo oro uoste su Giedriumi pabendrauti nelabai pavyko, mat vyrukas jautėsi labai prastai ir visą skrydžio laiką pramiegojo.

Atvykus į Egiptą ir nukeliavus pirmosios vakarienės, Liveta nutarė išsiaiškinti, kas per paukštis jos pakeleivis Giedrius. Giedrius tepasakė, kad šoka. Ką šoka? Polkutę, na ir dar kažkokį šou su ugnimi daro. Žodžiu, apie tikrąją savo profesiją vyrukas Livetai pamelavo. Iš tikrųjų Giedrius – profesionalus striptizo šokėjas. Šiuo amatu užsiima jau daugelį metų. Tačiau, kaip vėliau pats prisipažino, išvydęs Livetą Kazlauskienę, jis nesiryžo prisipažinti apie savo tikrąjį amatą. Todėl visą kelionę jis ir melavo Livetai apie savo tikrąjį amatą, kol pagaliau tiesa paaiškėjo.

Laidoje žiūrovai matys, kaip Liveta ryžosi išbandyti burlenčių sportą. Išsiruošė jiedu su Giedrium į pajūrį, atvyko į vietą, kur patyrę instruktoriai moko poilsiautojus šio sporto subtilybių. Simpatiškas egiptietis nutarė, jog Livetai reikia pagalbos, tad užsiropštęs ant lentos šalia jos, nuplaukė tolyn į vandenis. Tik staiga Liveta tik pliumpt į vandenį su visais drabužiais...

Kaip paaiškėjo Livetai grįžus į krantą – jos šuolis į vandenį buvo tyčinis. Dainininkė, grįžusi į krantą, pasakojo, jog jos „treneris“, paplaukus tolyn nuo kranto, ėmė aplink ją „glaustytis taip, kad visi vyriškumai pradėjo kilt“. Žodžiu, neišlaikė Kazlauskienės nervai, ir kad išvengtų savo „mokytojo“ prisilietimų – šoko su visais drabužiais į vandenį!

Kaip baigėsi Livetos buriavimo pamokos ir ką tuo metu veikė jos paslaptingasis kelionės partneris, sužinosite trečiadienį, 20.30 val., per LNK laidoje „Pirmas kartas su žvaigžde“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką