Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marius Jampolskis, Oksana Pikul, Natalija Zvonkė į sceną lipo su savo artimaisiais

LNK projekto ,Šeimos diena“ vedėjais tapo aktorius Robertas ir Marius Jampolskiai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / LNK projekto ,Šeimos diena“ vedėjais tapo aktorius Robertas ir Marius Jampolskiai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

LNK studijoje šeštadienį buvo filmuojamas šou ,,Šeimos diena“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. TV projektas pakvietė populiarias, dažnai televizijos ekranuose šmėžuojančias garsenybes į sceną žengti drauge su šeimos nariais.

,,Šeimos dienos“ vedėjais tapo aktorius Marius Jampolskis bei jau kurį laiką jo vadybininku dirbantis tėtis – Robertas Jampolskis. Nors vyrui scena ir viešas pasirodymas nėra naujiena, kalbėdamas Robertas atviravo: ,,Mariau, scenoje aš jaučiuosi kaip vaikas šalia tėvo.“ Nemažiau nei renginio vedėjas Robertas Jampolskis nerimavo ir kitų Lietuvos žvaigždučių artimieji, pasiryžę scenoje pasirodyti drauge. Kojos virpėjo atlikėjos, TV laidos vedėjos Gintarės Karaliūnaitės mamai, garsiajai žolininkei Adelei. Iš baimės trypčiojo ir žaviosios blondinės Oksanos Pikul mama Laima.

Ne naujokės jautėsi tik sesės Irūna ir Rūta Puzaraitės, balsas nedrebėjo ir dainingajai Juozapaičių šeimos trijulei. Drąsiai mikrofonus laikė sesės Natalija Zvonkė ir Kristina Ivanova, kurioms talkino grupės „Yva“ narė Gintarė Valaitytė. Šventinę nuotaiką scenoje dovanojo ir raudonplaukė Eva, dainą atlikusis su sūnumis Kristupu ir Simonu.

Itin jausmingą pasirodymą dovanojo Giedrė Balutytė su dukra. Dainos metu ašarą nubraukė renginį stebėjusi mama ir močiutė Ona Valiukevičiūtė. Nuotaiką ir atmosferą palaikė džiaugsmingi cirko artistų, gimnastų ir šokėjų pasirodymai. Bene didžiausia renginio staigmena tapo mago Manto Wizzard pasirodymas, kardais pjaustęs, o galiausiai ir stebuklingoje dėžėje pradanginęs Oksaną Pikul.

Koncertas per LNK bus rodomas gegužės 15-ąją.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką