Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merginų grupė „Kitokios“ draugo dieną atšvęs Raseiniuose – ten, kur buvo sumuštos

„Kitokios“
Asmeninio albumo nuotr. / „Kitokios“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lapkričio 29-ąją minima draugo diena. Grupės „Kitokios“ merginos draugo dieną klausytojus sveikins Raseiniuose, visiems gerai žinomam poilsio ir pramogu komplekse Karpyne. Visai šalia prieš dvejus metus tuometines grupės atlikėjas, važiuojančias po kalėdinio koncerto namo, Raseinių rajono degalinėje užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos. Keistas atsitiktinumas ar tikslingas pasirinkimas?

Kaip baigėsi „Kitokių“ ir jas sumušusių raseiniškių skandalas skaitykite čia. 

„Nieko mes nesirinkome, mus pasirinko. Užsakovai pasiūlė, mes sutikome. Tai ne pirmas mūsų grupės koncertas „Karpynėje“, kitoje pusėje legendinės degalinės. Labai šiltai buvome sutiktos vasar,ą kai atidarėme ten vasaros sezoną, šį kartą koncertuosime draugo dienos proga. Ar gali būti tokiai proga tinkamesnė vieta? Raseiniškiai labai malonūs, draugiški ir linksmi žmonės“, –  kalbėjo grupės narė Alvyda Chmelevskytė. 

„Laikas eina, daug kas pasimiršta, daug ko pasimokyta iš to įvykio. Dabar tik nuotraukos primena degantį iš skausmo dirbtiniu nagu suraižytą veidą ir didžiulę paniką, koks jis liks... Džiaugiuosi, jog liko tik keli, beveik nematomi randukai. Tikiu, merginos suprato, kad pasielgė netinkamai ir taip daugiau niekada nepasielgs. Iki šiol stebiuosi degalinės darbuotojo abėjingumu ir taksisto teorija teisme. Ir niekada nepamiršiu visų raseiniškių, ir ne tik jų, pagalbos, visi elgėsi kaip tikri draugai“, – kalbėjo labiausiai įvykio metu nukentėjusi grupės „Kitokios“ įsteigėja Renata Klimaitytė.

Asmeninio albumo nuotr./„Kitokios“
Asmeninio albumo nuotr./„Kitokios“

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką