Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Milda ir Andrius Kandeliai šventė pergalę žinomų porų „Valentino dviatlone“

„Valentino dviatlono“ akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Valentino dviatlono“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trys žinomų žmonių poros – Donatas ir Dainė Baumilos, Milda ir Andrius Kandeliai bei Greta Lebedeva su Aleksandru Kazakevičiumi – trečiadienio vakarą susitiko sporto klube: čia jie susirungė „Valentino dviatlono“ varžybose, kurių metu aiškinosi, kurią porą vienija didžiausia darna.

Iš viso sportiškai nusiteikę dalyviai susirungė šešiose užduotyse. Specialios rungtys reikalavo, kad žinomos poros pademonstruotų fizinę jėgą ir ištvermę, koordinaciją. Varžybų teisėjais tapo profesionalai: olimpietis Justinas Kinderis, šeimos psichologė Alma Želvienė bei klubo „Impuls“ trenerė Žaneta Valainienė. Renginį vesti patikėta aktoriui Mantui Stonkui.

Rungtyse kautis Donatas ir Dainė Baumilos, Milda ir Andrius Kandeliai bei Greta Lebedeva su Aleksandru Kazakevičiumi ėmė po simboliško apšilimo – juk ištvermės reikalaujančios užduotys negali būti atliekamos deramai nepasirengus.

Visų pirma dalyviai pakviesti atlikti atsispaudimus. Tiesa, ne bet kokius: moterys kojas užkėlė vyrams ant pečių, abu į žemę rankomis atsirėmę partneriai atsispaudimus darė drauge. Šis pratimas pareikalavo ne tik daug fizinių jėgų, bet ir gebėjimo laikyti pusiausvyrą. Maža to, vertintojai dalyvius ragino ne tik atiduoti visas jėgas, bet ir nepamiršti šypsotis.

Antrosios užduoties metu poros į rankas ėmė specialias gumas. Tampydami jas aiškinosi, kurie gi turi stipriausius rankų raumenis. Vėliau darsyk atėjo metas atsispaudimams, tik dar sudėtingesniems: vyrai atsispaudimus atliko ant nugaros laikydami mylimųjų kojas. A.Kandelis tikino, kad ši rungtis varžybose - pati sudėtingiausia.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./ Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./ Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

Ketvirtosios rungties metu poros buvo pakviestos pašokinėti: šuoliuodami vienas priešais kitą jie buvo susikabinę rankomis, atlikdami užduoti siekė per trumpą laiką atlikti kuo daugiau šuoliukų.

Galop įsimylėjėliai treniravo pilvo presus: sugulę ant žemės ir susirėmę galvomis jie aukštyn kėlė kojas tol, kol jos susirėmė. Paskutinė rungtis buvo skirta meilei ir pusiausvyros tikrinimui – susikabinusios už rankų poros, aukštyn iškėlusios po koją, turėjo bučiuotis. „Jei matysite, kad griūnate, įsikibkite vienas į kitą lūpomis“, – juokavo M.Stonkus. Dalyviai visi kaip vienas sutarė, kad paskutinioji rungtis buvo lengviausia ir maloniausia.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dainė ir Donatas Baumilos
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dainė ir Donatas Baumilos

Nors ir draugiški buvo varžybų teisėjai, bet griežti: nugalėti galėjo tik vienas. Suskaičiavę dalyviams skirtus taškus vertintojai nusprendė, kad pirmąją vietą „Valentino dviatlone“ užėmė Andriaus ir Mildos Kandelių pora.

Baumilų šeimai skirtas azartiškiausių varžybų dalyvių apdovanojimas, o G.Lebedeva ir A.Kazakevičius išrinkti sportiškiausiais.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Valentino dviatlono“ akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Valentino dviatlono“ akimirka

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką