Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Misis Lietuva“ dalyvės ryžosi plastinėms operacijoms

„Misis Lietuva“ dalyvės ryžosi plastinėms operacijoms
Lietuvos ryto nuotr. / „Misis Lietuva“ dalyvės ryžosi plastinėms operacijoms
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį sekmadienį televizijos dienoraščio „Misis Lietuva“ žiūrovai „atsidurs“ operacinėje, kur kelioms dalyvėms buvo atliekamos plastinės operacijos. Atsikračiusios savo kompleksų, moterys nesibaimina neigiamos aplinkinių reakcijos. Jos teigia, kad grožio chirurgija padėjo dar labiau pasitikėti savimi ir savo kūno linijomis.

„Man dabar ramu, nes pagaliau turiu gražią krūtinę. Tokią, kokia didžiavausi iki gimdymo. Nebijau būti nei pasmerkta, nei apkalbėta – plastinę operaciją dariausi tik dėl savęs“, – po krūtų formos atstatymo atviravo projekto dalyvė Dana Kuncevičiūtė. Ji daugiau nei 10 metų puoselėjo viltį pašalinti trūkumus, atsiradusius po dukrytės gimimo, tačiau operacijai ryžosi tik dabar.

„Iki paskutinės minutės netikėjau, kad plastikos chirurgai iš tiesų darys operaciją. Maniau, kad tai pokštas, gal provokacija“, – prisipažino kaunietė Sonata Ustinavičienė, kuriai „Grožio chirurgijos“ klinikos specialistai pašalino riebalų sankaupas pasmakrėje ir kelių srityje.

„Daugelis iki šiol nesupranta, kodėl ryžausi operacijai, juk mano trūkumų niekas nematė. Bet juos mačiau aš ir jaučiausi labai blogai. O dabar jaučiuosi gerai ir dar gražesnė“, – pokyčiais džiaugėsi Sonata.

Aštrėjanti kova dėl titulo ir išmoktos pamokos – televizijos dienoraštyje „Misis Lietuva“ – sekmadienį, 20 val. 10 min., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką