Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK projekte „Kviečiu šokti“ triumfavo Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas

LNK projekto „Kviečiu šokti“ nugalėtojai Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujųjų metų vakarą iš Ūkio banko teatro arenos buvo tiesiogiai transliuotas LNK projekto „Kviečiu šokti“ finalas. Jame dėl prizų kovėsi penkios geriausios šokėjų poros. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad sėkmė labiausiai šypsojosi Irenai Starošaitei ir Andriui Greblikui.

Vos ne po kiekvieno šokėjų pasirodymo iš vietų su plojimais pakylanti publika Teatro arenoje. Parketą bučiuojantis Donatas Bakėjus. Padangėse besisupanti Irena Starošaitė. Plevėsuojanti tautinė trispalvė Karolinos Liukaitytės ir Dainiaus Dimšos rankose. Erikos Vitulskienės ir Andriaus Butkaus suvaidinta Alos Pugačiovos ir Filipo Kirkorovo parodija. Uždainavę visi projekto dalyviai: ir finalistai, ir iškritusieji iš projekto. Dainuojanti komisija. Nušvilpta komisija. Vos ant kojų besilaikanti nuo išsekimo Karolina Liukaitytė.

LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ superfinalas buvo dramatiškas. Užkulisiuose pravirko Karolina Liukaitytė. Priešais visą milijoninę auditoriją – Donatas Bakėjus pavadintas geriausiu superfinalo šokėju. Projekto kulminacijoje ašarojo Erika Vitulskienė.

Naujametę naktį ant elegantiškojo LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ parketo lemiamai kovai dėl nugalėtojų vardo stojo penkios poros: dainininkė Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus, orų pranešėja Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, dainininkė Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas, operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, aktorius Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė.

Finalinį vakarą komisijoje, be Vytenio Pauliukaičio, Ievos Šimukauskienės ir Aisčio Mickevičiaus, dirbo visiškai nepriklausomas kviestinis žiuri narys – garsus treneris, sportinių šokių čempionas iš Vokietijos Rolandas Trembo.

Poros šoko po dvi siutinas – Lotynų Amerikos šokikų ir klasikinių. Komisija vertino vienu balu, neišskirdami artistiškumo ir technikos, komisijos balsai buvo sumuojami su žiūrovų balsais.

Pirmąją vietą komisija ir maksimalų balų skaičių skyrė Donatui Bakėjui ir Enestai Balčiūnaitei, antrąją – Irenai Starošaitei ir Andriui Greblikui, trečiąją – Karolinai Liukaitytei ir Dainiui Dimšai, ketvirtąją – Irūnai Puzaraitei ir Rimvydui Černajui, paskutinę – Erikai Vitulskienei ir Andriui Butkui.

Kai sušokusi savo antrąją šokių siuitą Irena Starošaitė paėmusi taurę vandens užsipylė sau ant galvos, tai buvo pergalės ženklas. Taip drąsiai scenoje elgiasi tik nugalėtojai. Arba mokantys nugalėti. Irenos ir Andriaus Grebliko porai žiūrovai studijoje plojo atsistoję.

Per superfinalą sulaukta penkiasdešimties tūkstančių žiūrovų balsų.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė

Daugiausia – per šešiolika tūkstančių kartų skambinta už Karoliną ir Dainių. Per dvylika tūkstančių kartų – už Ireną su Andriumi, per aštuonis tūkstančius – už Irūną su Rimvydu, šešis tūkstančius – už Donatą su Erika, per penkis tūkstančius – už Eriką su Andriumi.

Susumavus komisijos balus, žiūrovų ir internautų balsus, projekto čempionais tapo Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas.

„Pirmiausia noriu padėkoti Ingai Valinskienei, Žilvinui ir Andriui, jis mano svajonių partneris“, – superfinalo kulminacijoje sakė Irena.

Į šokių projekto „Kviečiu šokti“ finalą pateko: Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus, Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas, Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė.

„Kviečiu šokti“ laidos finalas gruodžio 31-ąją buvo transliuojamas raiškiuoju HD formatu per specialų LNK HD kanalą. Tai buvo pirmoji Lietuvoje lietuviškos programos transliacija per visą šalies televizijų istoriją.

Projekto laimėtojams Irenai Starošaitei ir Andriui Greblikui atiteko 20 tūkst. Lt prizas ir kelionė į Izraelį. Antrosios vietos laimėtojais tapo Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, kurie pasidalijo 10 tūkst. Lt. Trečiąją vietą pelniusi Donato Bakėjaus ir Ernestos Balčiūnaitės pora dovanų gavo kelionę į Izraelį.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimaa
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša

Penktoje vietoje liko Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, ketvirtoji vieta atiteko Irūnai Puzaraitei ir Rimvydui Černajui.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką