Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ne kartą Kristinai Zmailaitei piršęsis Edmundas Seilius galiausiai išrinko per mažą žiedą

Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius
Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventi ilgai ir laimingai išsipildytų. Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atkleidė, kaip tuomet dar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė – puikus vyras, gali tekėti.

Operos solistas Edmundas Seilius su Kristina Zmailaite iki vestuvių draugavo 10 metų, jis piršosi ne kartą ir kai galų gale padovanojo jai sužadėtuvių žiedą, jis pasirodė per mažas.

Kristina juokiasi prisiminusi tą kartą, kai pirmą kartą muzikos akademijos koridoriuje pastebėjo Edmundą, tiksliau pirmiausiai nepastebėjo, o išgirdo. Kažkas paklausė, kiek valandų, ir tuomet pasigirdo Edmundo suvalkietiškas „be dėšimt šėšios...“ . „Pasižiūriu kas ten toks, o ten toks baravykutis stovi“ – ir šiandien tai prisiminusi šypsosi Kristina. 

Gretos Lebedevos artimas draugas olimpinės bronzos laimėtojas imtynininkas Aleksandras Kazakevičius kaip ji pati pripažįsta gana pavydus.  Jis jai uždraudė demonstruoti savo sporto salėje ištobulintą kūną konkursuose ir pozuoti  fotografijose su bikiniu. Tačiau Greta sako, jog tai meilės išraiška ir kai surandi savo antrąją pusę taip ir turi būti.   

Tik ką antrą kartą vedęs  verslininkas  Romualdas Mačiulis  vadina  lietuvių vyrus mazgotėmis, nes jie bijo kurti šeimą ir įsipareigoti.  Jis nelaukė nieko, įsimylėjęs Alesią Litvinionok, pasipiršo jai iškart. 

Šį vakarą  19.30 „Valandoje su Rūta“ visa tiesa apie meilę per LNK. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką