Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo Eglę Jackaitę išdavusio Karolio Malinausko nukentėjo ir Berneen

Atlikėja Berneen
TV3 nuotr. / Atlikėja Berneen
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sės ar nesės Eglė Jackaitė į kalėjimą už tai, kad neva pasididino atlyginimą, sužinojusi, jog laukiasi. Parodomosios, o galbūt pamokomosios bylos atomazga, teismo nuosprendis žinomai aktorei – po savaitės, gruodžio 1-ąją. Ligi šiol netyla aistros kalbant apie valstybės mastu prasidėjusią raganų medžioklę – mamų, pasinaudojusių tuomet egzistavusia įstatymų spraga, teismai.

Ketvirtadienio vakarą per LNK 19.15 val. „Valandoje su Rūta“ vieni sako, kad mamos turi būti teisiamos, nes gudriai pasinaudojo visų mūsų – mokesčių mokėtojų – pinigais. Kiti klausia, kodėl į kalėjimą ligi šiol nepateko nė vienas mūsų pinigus švaistantis valdininkas. Kodėl valstybė užsimojo tik prieš silpniausią grandį – mamas?

„Valandoje su Rūta“ naujai nuskambės ir Eglės Jackaitės istorija. Apie ją įdarbinusį buvusį sužadėtinį Karolį Malinauską prabyla ne tik Eglė, bet ir kitų moterų artimieji.

Lietuvą palikusios dainininkės Berneen uošviai sako, kad šis vyras – tas pats Karolis, prieš kelerius metus prisistatęs jų marčiai muzikos prodiuseriu. Nelegaliai Lietuvoje gyvenusi dainininkė neva nuo jo tapo priklausoma ir koncertais atidirbinėjo už būstą ir maistą. Berneen tėvai laidoje teigia, kad badavusiai, vien duoną su sviestu valgiusiai Berneen buvo nuolat primenama, jog ji skolinga.

Kaip ir po istorijos su Berneen, taip ir po E.Jackaitei iškeltos bylos K.Malinauskas išlieka nuošaly. „Valanda su Rūta“ neteisia  ir nekaltina, bet įspėja: moterys, būkite atsargios.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką