Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigytės išpažintis: ji mušdavo buvusį gyvenimo draugą Bžeską

Nijolė Pareigytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nijolė Pareigytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau šį trečiadienį „Žvaigždžių klubas“ atgaivins reikšmingiausią praėjusio tūkstantmečio tradiciją – naujametinį prezidento kreipimąsi į liaudį. Ir nesvarbu, kad iki Naujųjų dar kiek daugiau nei penkios minutės, teigiama LNK išplatintame pranešime spaudai.

Svarbu, kaip laidoje prisipažins Andrius Šedžius, kad tik penkios minutės liko jam iki prezidento. Penkios minutės ir  visai mažytė įstatymo pataisa, kurią pats Andrius ir sugalvojo: visi gali dalyvauti prezidento rinkimuose nuo keturiasdešimties, o A.Šedžius – nuo trisdešimt penkerių.  Toks jauno politiko ir šokėjo veržimasis pasiaukoti ir prisiimti atsakomybę už šalį sukrėtė net visko mačiusius „Žvaigždžių klubo“ šeimininkus. Ir štai kiekvieno Lietuvos patrioto širdį jaudinantis vaizdelis, kurį tiesiog būtina pamatyti: pramogų verslo karaliai Natalija ir Cololo klūpi prieš ką tik karūnuotą Lietuvos karalių A.Šedžių, duoda jam amžiną priesaiką ir nuolankiai maldauja kreiptis į liaudį. Ką savo liaudžiai pasakys naujasis karalius, būsimasis prezidentas? Gal visą tiesą apie tai, kaip  nemiega su Erika Santos? Gal atskleis paslaptį, kaip švariai uždirbti pirmą milijoną?  O gal stos į kovą už mūsų kalbos grožį ir pagaliau  išaiškins kolegei Daliai Teišerskytei, kad Šedžius tariama, kaip ir rašoma:  su „e“, o ne su „ū“.    

Absoliučiai aišku tik viena:  atvirumu ir ateities užmojais A.Šedžius nepralenkiamas.   Nepralenkiamas niekam, patikslins Cololo,  išskyrus  kitą „Žvaigždžių klubo“ viešnią Nijolę Pareigytę.  Ir nežinia, kas labiau priblokš žiūrovą – ar kriminalinę atsakomybę užtraukianti Nijolės išpažintis, kaip ji mušdavo buvusį gyvenimo draugą ir grupės „69 danguje“ prodiuserį Bžeską, ar lengvabūdiškas atsakymas, kad gyvena su krepšininku, nes dabar tai tiesiog madinga, ar žinia apie didžiulį jos gyvenimo ir asmenybės lūžį – kodėl nebėra tos N.Pareigytės, kuri iki paryčių šokdavo ant stalų?      

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką