Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulinę maisto dieną LNK žvaigždės ragino aukoti alkstantiems (nuotraukos)

Garsūs televizijos veidai ragino žmones negailėti ir aukoti maisto produktus jų stokojantiems
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Garsūs televizijos veidai ragino žmones negailėti ir aukoti maisto produktus jų stokojantiems
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalio 16 dieną Jungtinių tautų organizacija yra paskelbusi Pasauline maisto diena. Šia proga šeštadienio popietę Vilniuje LNK televizijos garsūs veidai pristatė iš žuvies ir mėsos konservų pastatytą skulptūrą, kuria siekta atkreipti visuomenės dėmesį į maisto stokojančius žmones.

Oksana Pikul, Giedrius Leškevičius, Milanno, Nemira Pumprickaitė, Vytenis Pauliukaitis, Vitalijus Cololo ir Karolis Sakalauskas prie Vilniaus „Akropolio“ visus praeivius kvietė būti dosnius ir paaukoti maisto skurstantiems.

„Būkime geresni ir prisidėkime prie „Maisto banko“ akcijos – nupirkime maisto produktų ne tik sau ir savo artimiesiems, bet ir tiems, kurie neturi, ką valgyti!“, – ragino geraširdžiu tapęs V.Cololo.

Bandydami atkreipti praeivių dėmesį į maisto stygiaus problemą, vaikai ir profesionalai iš daugiau nei 3500 mėsos ir žuvies konservų šalia prekybos centro pastatė dizainerio Vyto Palavinsko suprojektuotą spalvingą skulptūrą „Žuvis“. Būtent konservai yra greitai negendantys maisto produktai, kuriuos „Maisto bankui“ patogu perduodi skurstantiems.

Televizijos vedėjai, paėmę po konservų skardinę, ant jos užrašė savo palinkėjimą, kurį kiekvienas garsiai perskaitė vilniečiams. Visos LNK žvaigždžių skardinės taip pat pateko į valgomą skulptūrą, sėkmingai ją užbaigdamos.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Garsūs televizijos veidai ragino žmones negailėti ir aukoti maisto produktus jų stokojantiems
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Garsūs televizijos veidai ragino žmones negailėti ir aukoti maisto produktus jų stokojantiems

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką