Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasiruošimus LNK šokių projektui pradėjęs Eimutis Kvoščiauskas: „Norėjosi verkti“

Eimutis Kvoščiauskas
Naglio Bierancio nuotr. / Eimutis Kvoščiauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šokiai niekada nebuvo mano aistra, – atviras nuo rudens LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ dalyvausiantis aktorius Eimutis Kvoščiauskas. – Gavęs pasiūlymą ilgai galvojau, ką daryti. Sutikau, nes pamaniau, jog man, aktoriui, šokių pamokos gali daug duoti.“

Prieš priimdamas sprendimą Eimutis jau turėjo patirties su šokiais: mokydamasis akademijoje šoko baletą, tango, moderną, net yra šokęs modernaus šokio spektaklyje. Tačiau pirmosios repeticijos parodė, kad treniruotis kasdien su profesionale sportinių šokių šokėja ir šokti retomis progomis – ne tas pats.

„Neslėpsiu, kad pradėjęs mokytis šokti supratau, jog užsiveržiau sau kilpą. Iš pradžių norėjosi verkti. Labai sunku įsiminti žingsnelius, ką jau kalbėti apie plastišką judesių atlikimą. Niekada nesusimąsčiau, kad net muzikos pasirinkimas šokiui gali būti toks ilgas ir varginantis dalykas.“

Eimučio laukia ne šis vienintelis iššūkis. Vasarą aktorius ketina praleisti Londone, nes gavo stipendiją stažuotis TV ir kino akademijoje, televizijos ir kino vaidybos kursuose. Todėl šokių repeticijas pradėjo ankstyvą pavasarį ir ketina grįžti anksčiau iš Londono, kad spėtų rimtai pasiruošti LNK projektui „Kviečiu šokti“.

„Negaliu sakyti, kad einu tik laimėti. Dalyvauju projekte dėl savęs ir dėl ... pergalių“, – savo rimtus ketinimus išdėstė Eimutis Kvoščiauskas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką