Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pauliukaitis naujokei Jurgelevičiūtei: Irma, negąsdinkite partnerio! (nuotraukos)

Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė ir Eimutis Kvosčiauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė ir Eimutis Kvosčiauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Žvaigždžių duetuose“ antradienio vakarą debiutavo nauja pora – legendinės grupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė ir aktorius Eimutis Kvosčiauskas. Pora negalėjo suvaldyti jaudulio ir vieną akimirką per pasirodymą vos spėjo laiku pakelti mikrofonus prie lūpų.

Irma į viešąjį gyvenimą grįžo po gana ilgos pertraukos, per kurią buvo užsitvėrusi tylos siena. Tačiau dainininkė grįžo kaip tikra žvaigždė – scenoje ji pasirodė žeme besivelkančia ir sidabru tviskančia vardine suknele, ant kurios krito ilgi garbanoti plaukai.

Su partneriu, kuris negalėjo nuslėpti didžiulio jaudulio, I.Jurgelevičiūtė atliko jausmingą dainą. Nors buvo akimirkų, kai didelė įtampa pakišdavo koją, duetas kūrinį baigė parodomai šiltai – sustoję vienas prieš kitą pasitrynė nosimis.

„Jūs mėginote sukurti tarpusavio ryšį, kontaktą, bet tik mėginote. Tikiuosi, tas jūsų ryšys natūralės ir stiprės“, – linkėjo porelei komisijos narė Inga Valinskienė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė

„Eimutis labai jaudinosi, o jo partnerė visaip į jį akimis žiūrėjo. Irma, negąsdinkite Eimučio, balsas prapuls!“ – patarė Vytenis Pauliukaitis.

Kristina Kazlauskaitė viešai išdavė mačiusi, kaip „Žvaigždžių duetų“ naujokai jaudinosi prieš pirmą pasirodymą.

„Užkulisiuose mačiau tokį jų nervą ir įtampą, kad atrodė, lyg garas virš jų kyla. Net aš pradėjau sunkiau kvėpuoti, – prisipažino komisijos narė. – Laikykitės vienas už kito. Aktoriau, tu turi jai padėti savo išraiška, tokia graži moteris, susikabinkite ir padėsite vienas kitam.“

„Jeigu būtumėte ne naujokai, išskalbčiau visus drabužėlius, o šiandien susilaikysiu“, – atlaidus buvo ir Vytautas Juozapaitis.

Po savo dainos E.Kvosčiauskas sakė nebeprisimenantis, kas vyko scenoje.

„Kas čia šiandien įvyko – nesuprantu?“ – prisipažino aktorius.

Tuo tarpu Irma, pasveikinta su grįžimu į televizijos ekraną, tikino, kad niekur ir nebuvo dingusi.

„Aš nebuvau dingusi. Vyko koncertai, dabar įrašinėju albumą, – aiškino I.Jurgelevičiūtė ir prisipažino  ne visiškai patenkinta debiutiniu pasirodymu: – Norėčiau dar kartą sudainuoti, nes jaudulys daro savo.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką