Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie „Pavogtos laimės 2“ kūrybinės grupės prisijungė režisierė Inesa Kurklietytė ir jos vyras Ramūnas Abukevičius

Inesa Kurklietytė
LNK nuotr. / Inesa Kurklietytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prie populiarumą ir pripažinimą išsikovojusio LNK serialo „Pavogta laimė“ komandos prisijungė du nauji profesionalai: režisierė Inesa Kurklietytė ir jos vyras Ramūnas Abukevičius. Televizijos pranešime spaudai teigiama, kad jiedu režisuoja antrąjį serialo sezoną.

Inesa Kurklietytė – žinoma lietuviško kino režisierė, stažavosi Paryžiaus valstybinėje kino mokykloje ir dirbo Prancūzijoje, o  už filmo „Varnų ežeras“ režisūrą apdovanota tarptautiniuose festivaliuose.  Moteris prisipažįsta, kad pasiūlymas tapti serialo režisiere buvo šokiruojantis. Ji manė nespėsianti visko: kurti filmų, dalyvauti festivaliuose ir dirbti prie populiaraus serialo tęsinio.

Inesa teigia, kad režisuoti  serialą ir filmą – visai kas kita, nes serialui per dieną reikia nufilmuoti labai daug scenų.

Serialas bus mano išbandymas. Juk man reikia ne tik kurti, bet ir suburti aktorių komandą aikštelėje, teigia režisierė.

„Tačiau serialas savo kokybe nenusileidžia pačiam filmui. Juk seriale „Pavogta laimė 2“ filmuojasi profesionali lietuvių aktorių trupė. Džiaugiuosi, kad aktoriai ryžtasi patys šokti iš antro namo aukšto, nebijo  į rankas paimti tikro šautuvo, vaidinti pavojingose scenose.  Net ir mažosios serialo aktorės  prilygsta profesionalėms, jos sugeba verkti, nereikia naudoti jokių kitų priemonių  ašaroms. Aktoriai mielai priima savo naująjį vaidmenį. Mes iš gero žmogaus padarome blogiuką, iš humoristės – rimtą  moterį.  Norime serialo žiūrovams atskleisti dar nematytus aktorių veidus“, – pasakoja Inesa.

„Serialas bus mano išbandymas. Juk man reikia ne tik kurti, bet ir suburti aktorių komandą aikštelėje. Bet, prisipažinsiu, darbas seriale man teikia džiaugsmą, o kiekvienas filmavimas – šventė“, – šypsosi serialo režisierė.

Anot  žinomos kino režisierės, ji nebijo sulaukti nepalankių nuomonių iš savo draugų ir pažįstamų, kad ryžosi kurti televizijoje.

„Niekada neklausau, ką kiti kalba. Niekada neskirčiau į žanrus: filmas yra geras, o serialas – blogas žanras.  Galiu pasakyti – nėra blogo žanro, yra tik blogas kūrėjas. Manau, geras lietuviškas serialas – galimybė išvysti lietuvišką kiną mažesnio Lietuvos miestelio  ar kaimo gyventojams. Serialais prisijaukinus Lietuvos žiūrovus, padidės susidomėjimas ir lietuvišku kinu“, – mano moteris.

Beje, Inesai dirbti seriale padeda vyras, talentingas aktorius ir režisierius Ramūnas Abukevičius. Iš pradžių režisuoti serialo buvo pakviesta Inesa, o ji, tapti antruoju serialo režisieriumi, pakvietė savo vyrą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką