Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš šuolį parašiutu Vlada Musvydaitė 4 kilometrų aukštyje užpūtė gimtadienio žvakutes

Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr. / Vlada Musvydaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šuolis su guma nuo televizijos bokšto, nusileidimas bobslėjaus trasa, dalyvavimas tarptautiniame žurnalistų ralyje – TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja niekada neatsisako ekstremalių išbandymų. Penktąjį sezoną gyvuojančios autorinės laidos startą ji nutarė atšvęsti šuoliu su parašiutu!

„Taip sutapo, kad pirmąją sezono laidą „Sportuok su mumis“ teko filmuoti per mano gimtadienį, todėl buvo dviguba proga švęsti. Tai buvo vienas geriausių gimtadienių per mano gyvenimą ir viena iš smagiausių laidų, kurias esame filmavę“, – pasakoja Vl. Musvydaitė, kviesdama sekmadienį sijungti TV3.

Laidos vedėja šuolį aerodrome atliko kartu su rekordininku, daugiausia šuolių Lietuvoje atlikusiu parašiutininku Audriumi Miečiumi. Jam tai buvo 7213-as šuolis.

„Audrius padarė man staigmeną. Į lėktuvą jis paėmė tortą su žvakute ir keturių kilometrų aukštyje pasveikino su gimimo diena. Nors tortas atrodė labai skaniai, jis man mažai rūpėjo. Ekstremalus sportas man patinka, bet šį kartą labai jaudinausi. Rankos taip drebėjo, kad net nesisekė uždegti žvakutės. Tai padaryti teko mano instruktoriui“, – sako juokdamasi Vl.Musvydaitė.

Žurnalistei baisiausia buvo tada, kai atsidarė lėktuvo durys ir reikėjo pradėti ruoštis šuoliui. Iššokusi su instruktoriumi iš lėktuvo Vl. Musvydaitė apie minutę mėgavosi laisvu kritimu, o dar maždaug po penkių minučių pasiekė žemę.

„Visą šuolį filmavo profesionalus parašiutininkas-operatorius. Aš niekaip negalėjau suprasti, kaip, skriejant ore, jis atsidūrė priešais mane. Tik paskui, kai peržiūrinėjau įrašą, pamačiau, kad jis, laukdamas mano ir Audriaus šuolio, kaip žmogus voras laikėsi įsikibęs į lėktuvo duris“, – įspūdžiais iš filmavimo dalinasi laidos vedėja.

TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė

Vl.Musvydaitei pirmajame „Sportuok su mumis“ filmavime draugiją palaikė dainininkas, projektų „X Faktorius“ ir „Šok su manimi“ dalyvis Petras Daunys. Jam tai buvo jau trečiasis šuolis. Nors vaikinas žinojo, ko gali tikėtis, kartu šokęs parašiutininkų klubo instruktorius Svajūnas Gedrimas šuolį padarė ypač įspūdingą.

„Mes ne šiaip sau leidomės, o nuolat darėme įvairiausias kilpas, todėl gerai pasisupome. Man tai buvo jau trečias šuolis, tačiau leistis vienas, be instruktoriaus, dar nesiryžčiau. Kartu su profesionalu jaučiausi saugus, todėl galėjau grožėtis vaizdu. Iš tiesų, leisdamasis žemyn dar kartą įsitikinau, kad Lietuva labai graži“, – po nusileidimo įspūdžiais dalinosi neseniai iš viešnagės Amerikoje grįžęs dainininkas. 

Ko labiausiai prieš šuolį bijojo Vl.Musvydaitė ir kam lipdamas į lėktuvą meilės prisipažinimą pasiuntė dainininkas P.Daunys – bus galima sužinoti jau šį sekmadienį 9.00 val. ryto žiūrint laidą „Sportuok su mumis“ per TV3.

TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr./Vlada Musvydaitė

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką