Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Radži Aleksandrovičius: po vizito pas senelį – žinia apie skaudžią netektį (papildyta birželio 5 d.)

Radžis Aleksandrovičius
Gretos Skaraitienės nuotr. / Radži Aleksandrovičius
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelios pastarosios savaitės tautos numylėtinio Radžio Aleksandrovičiaus (23) gyvenime buvo itin sunkios. Sužinojęs, kad negaluoja jo mylimas senelis Viktoras Christovas (71), dainininkas pas jį į Ukrainą išskubėjo pirmu traukiniu. Tačiau į Lietuvą grįžusio vaikino laukė dar vienas smūgis – R. Aleksandrovičius sužinojo apie skaudžią netektį.

Vardas, pavardė: Radži Aleksandrovičius.
Gimimo data, vieta: 1987 02 14, Panevėžys. 23 m.
Šeima, kurioje gimė: su biologine mama Raisa ir tėvu, kurio vardas taip pat Radži, dainininkas nebendrauja; tikrąja mama atlikėjas vadina globėją Vidą Minevičienę.
Šeiminė padėtis: nevedęs.

LNK nuotr./Radži su seneliu
LNK nuotr./Radži su seneliu

Medikai diagnozavo išsekimą

Neseniai atrodė, kad dainininko Radžio gyvenime įsivyravo ramybė (jis įsigijo ir įsirengė būstą, rengė sėkmingus koncertinius turus), tačiau prieš kelias savaites ją sudrumstė nemaloni žinia. Nuolat su mylimu seneliu Viktoru iš Ukrainoje esančio Charkovo miesto ryšius palaikantis muzikantas sužinojo, kad pašlijo senolio sveikata.
„Kadangi senelis yra čigonų baronas, iškilo daug rūpesčių. Jį nuolat supa daug žmonių, kuriems reikia pagelbėti. Senelis išseko ir medikai nusprendė jį paguldyti į ligoninę“, – žurnalui „Privatu!“ pasakoja Radžis. Vaikinas neslepia, kad labai susijaudino išgirdęs apie artimo šeimos nario pablogėjusią sveikatą, todėl, nieko nelaukęs, nusipirko bilietus į Ukrainą vykstantį pirmą traukinį ir išskubėjo.

Nesulaikė ašarų

Kelionė buvo varginanti ir truko beveik parą laiko. Tačiau R. Aleksandrovičius sako, jog dardėjimas bėgiais jo neišsekino. „Kupė buvo gana neblogas. Ką veikiau tą laiką? Tiesiog klausiausi muzikos, kūriau dainas, daug valgiau ir mąsčiau“, – atvirai sako pašnekovas.
Tik atvykęs į Charkovą Radžis nuskubėjo į senelio namus – prieš kelias dienas garbingo amžiaus senolis jau buvo paleistas iš ligoninės, todėl su mylimu anūkėliu jis galėjo pabendrauti ne tik tarp keturių sienų. „Jei atvirai, senelis nesulaikė ašarų išvydęs mane. Aš kažkaip tvardžiausi... Nesu iš tų žmonių, kurie parodo emocijas, bet širdis daužėsi...“ – prisipažįsta vaikinas.

Anūko garbei senelis iškėlė puotą

Radžis sako, kad su seneliu praleido beveik visą viešnagės laiką. Vaikinas su ponu Viktoru daug bendravo, atvėrė slapčiausius asmeninio gyvenimo užkulisius. Tai natūralu, nes jie pasimatė tik po dvejų metų pertraukos!
„Senelis sakė, kad labai norėtų atvykti į Lietuvą. Trokšta pamatyti, kaip įsikūriau, kaip gyvenu Panevėžyje. Tačiau to padaryti jis kol kas negali dėl sveikatos. Keliauti draudžia ir medikai“, – tikina pašnekovas.
Kadangi per šią viešnagę R. Aleksandrovičius turėjo daugiau laisvo laiko, jis spėjo apžiūrėti žymiausias Charkovo vietas, nueiti į kelis naktinius klubus. „Į barus, suprantama, ėjau be senelio. Jis liko namuose, o mane lydėjo dėdės. Tačiau namuose senelis iškėlė tikrą puotą, smagiai visi praleidome laiką“, – šypteli dainininkas.

V. Ovadnevo nuotr./Radži ir Vida
V. Ovadnevo nuotr./Radži ir Vida

Sužinojo apie netektį

Po susitikimo su giminaičiais Radžis jau buvo gerai nusiteikęs ir kupinas gerų emocijų traukiniu dardėjo į Lietuvą. Tačiau vaikiną, tik grįžus į namus, pasiekė nemaloni žinia – jis neteko labai mylėtos krikštatėvio mamos Skaidros.
„Ji buvo puiki moteris, bendravome su ja. Dar nesuvokiu, kad jos netekome“, – vos tvardydamas emocijas tik išėjęs iš šarvojimo salės kalbėjo dainininkas. Vaikinas prisipažįsta, jog gyvenime nebuvo daug kartų  patyręs netekties skausmo, todėl žinia apie krikštatėvio mamos mirtį jį labai sukrėtė.
„Tokiomis akimirkomis supranti, kaip svarbu mylėti savo artimą. Dėmesį žmogui reikia rodyti, kol jis gyvas. Reikia kuo daugiau bendrauti, padėti vieni kitiems. Tai labai svarbu“, – mintimis dalijasi pašnekovas.

Atsigauti padeda darbai ir nauja partnerė

Radžis iš paskutiniųjų stengiasi nenugrimzti į depresiją. Palūžti atlikėjui neleidžia aktyvi veikla. Jau prasideda koncertiniai jo vasaros turai po Lietuvą. Be to, prieš kelis mėnesius R. Aleksandrovičius sutiko dalyvauti rudenį prasidėsiančiame LNK projekte „Kviečiu šokti“.
Žurnalui „Privatu!“ vaikinas išdavė ir būsimą savo partnerę, su kuria jis jau dabar ant parketo mokosi šokio žingsnelių. Su Radžiu šokių projekte šoks profesionalė Ana Kapustina (21), kuri kadaise dalyvavo projekte „Lietuvos šokių dešimtukas“.
„Ana labai miela mergina. Mes puikiai su ja sutariame, gražiai bendraujame. Manau, esame puikus duetas“, – šypteli vaikinas. Paklausus, ar pora jiedu tik ant parketo, ar mezgasi naujas romanas, vaikinas tik šypteli ir neišduoda: „Kol kas mes šokių pora. O kaip gali nutikti, niekas nežino...“
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką