Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Radžis neteko mylimo šuns Barono

Radžis su augintiniu Baronu
LNK nuotr. / Radžis su augintiniu Baronu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Radžis verkia – jį ištiko skaudi nelaimė. Anapilin iškeliavo vienas artimiausių draugų – mylimas augintinis Baronas. Baronas – tai vienintelis Radžis augintinis, kuris visuomet būdavo kartu su atlikėju, tikrų tikriausias jo šeimos narys. Radžis įtaria, kad jo Baroną numarino veterinarijos gydytojai nustatę visiškai neteisingą diagnozę ir gydę neteisingais vaistais.

Prieš penkerius metus mažąjį Baroniuką padovanojo gerbėjai. Dainininkas tiek pamilo savo naująjį draugą, kad su juo niekur nesiskyrė. Kartu miegojo, kartu gamino maistą, kartu lankė parduotuves ir pietaudavo kavinėse. Baroną Radžis baisiai lepino. Draugui įtaisė net rūbų spintą. Draugai buvo neišskiriami ir koncertų ir LNK televizijos laidų filmavimo aikštelėse.

Tačiau neseniai Radžis persigando. Mat pamatė ant Barono sprando guzą. Prasidėjo žygiai pas daktarus. Pirmas  daktaras nustatė, kad tai neva peršalimas. Antras daktaras iškilmingai tėškė: vėžys. Ir pasiūlė Radžiui Baroną užmigdyti.

Tačiau Radži nutarė nepasiduoti. Ir nugabeno Baroną pas trečią daktarą. Pastarasis diagnozavo trečią diagnozę. Matomai, teisingą. Baronui buvo nustatyta babeziozė – užkrėtimas dėl erkės įkandimo.

Stop kadras/Radžis
Stop kadras/Radžis

Baronas pradėjo atsigauti. Deja, buvo per vėlu – nuo antinavikinių vaistų atsisakė kepenys. Neatlaikė širdis.  Baronas iškeliavo į šunelių planetą.  

Radži labai slėpė šią žinią, buvo labai skaudu. Verkė Radži, verkė globėja Vida, verkė draugai. Dainininkas savo draugui suorganizavo laidotuves.

„Kaip sakau, jis pagyveno penkerius metus, bet pagyveno kaip tikras baronas ir palaidojau aš jį kaip tikrą baroną“, – šį antradienio vakarą 19.30 LNK laidoje KK2 pasakos Radži.

Radži ir dabar labai išgyvena ir skubiai ieško naujo draugo.  KK2 jį užfiksavo gyvūnų prieglaudoje „Lesė“, draugaujantį su dešimtimis išsišiepusių ir meilės ištroškusių keturkojų.

LNK nuotr./Projekto filmavimo užkulisiai
LNK nuotr./Baronas
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką