Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūnas Rudokas „Žvaigždžių duetų“ scenoje bučiavo Ievą Šimukauskienę

Ramūnas Rudokas
Ramūnas Rudokas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Žvaigždžių duetų“ vedėja Ieva Šimukauskienė neabejinga Ramūnui Rudokui. Bent tuo įsitikinęs pats Ramūnas. Panašu, kad Ieva taip pat jaučia simpatiją kolegai, nes „Duetų“ scenoje išsiprašė iš jo bučinį.

Po Ruslano ir Jarmo čigoniškos dainos tautų vakare „Žvaigždžių duetuose“ Ieva su Ramūnu įsivėlė į audringą diskusiją apie plikas ir plaukuotas galvas, animacinius filmus ir panašumus į jų herojus.

Susisvaidymas žodžiais galėjo baigtis neprognozuojamai.  Šokių projekto „Kviečiu šokti“ transliacijoje Ievos ir  Rudoko konfliktas baigėsi vandens šliūkštelėjimu į veidą. „Žvaigždžių duetų“ scenoje konflikto kulminacija tapo Ievos ir Ramūno bučinys.

„Už viską jums atleidžiu“, – šypsojosi Ieva, gavusi elegantišką Rudoko bučinį. Tačiau Rudokas vėl įpylė alyvos į ugnį,  prisipažindamas, kad yra... apšašęs.

Kol Ieva su Ramūnu pešėsi kaip tikri lietuviai, „Žvaigždžių duetų“ poros keliavo po pasaulį.

Merūnas su Rūta japoniškai dainavo dainą iš kultinio animacinio filmo „Candy Candy“, Agnė Armoškaitė su Karoliu Ramoška tapo suomiais, Mantas Stonkus ir Vilija – žydais, o Andrius Butkus su Ona Kolobovaite – tragiškais įsimylėjėliais iš nepamatuojamo ilgio Brazilijos serialų. 

Ona su Butkumi dainavo šieno kupetoje. Kūrinio pabaigoje Andrius paėmė savo partnerę ir išnešė iš scenos.

„Norėjosi tęsinio“, – kvatojosi komisijos narė Kristina Kazlauskaitė.

Duetų kelionė po pasaulį – jau šeštadienį 19 val. LNK „Žvaigždžių duetuose“.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką