Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasa Židonytė su buvusiu darbdaviu teisme kovojo dėl nesumokėtos algos ir siekė prisiteisti daugiau nei 9 tūkst. litų

Rasa Židonytė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Rasa Židonytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienio rytą Vilniaus apylinkės teismo teisėja Natalija Daškovienė atvertė civilinę bylą, kurioje teisininkė, šokių mokytoja Rasa Židonytė kovojo su bendrove „Skolų valdymo departamentas“ dėl darbo užmokesčio ir su juo susijusių mokėtinų sumų priteisimo.

Kaip prieš posėdį Žmonės.lt pasakojo televizijos šokių projektuose išgarsėjusi R.Židonytė, ji dirbo UAB „Skolų valdymo departamente“ ir užėmė vadovės pareigas, tačiau jai išėjus iš darbo, nebuvo sumokėtas darbo užmokestis.

Tuomet moteris kreipėsi į teismą. Su buvusiu darbdaviu buvo bandoma susitarti gražiuoju, buvo pasirašyta taikos sutartis, tačiau po to UAB „Skolų valdymo departamentas“ į teismą kreipėsi dėl bankroto bylos iškėlimo ir neįvykdė taikos sutartyje numatytų sąlygų.

Šiuo metu teisininke bendrovėje „Macrofinance“ ir šokių mokytoja studijoje „Elegant Dance“ dirbanti R.Židonytė kreipėsi į teismą dėl vykdomojo rašto išdavimo, nes nebuvo vykdoma taikos sutartis. Atsakovas posėdyje nepasirodė, nors teisėja pabrėžė, kad jis buvo informuotas.

„Pagal taikos sutartį atsakovas sumokėjo tik dvi įmokas: 2 tūkst. litų taikos sutarties pasirašymo dieną už bylinėjimosi išlaidas ir kitą 1250 litų įmoką sumokėjo balandžio 28-ąją“, – posėdyje teigė R.Židonytė.

„Šalys susitarė sudaryti taikos sutartį ir atsakovas įsipareigojo mokėti, tačiau sulaužė sutartyje surašytus punktus. Šalių susitarimas buvo, kad praleidus vieną įmoką ieškovė turi teisę gauti 9783,71 litų suma, kuri mokama į rankas, atskaičius mokesčius. Atsakovas su tokiomis sąlygomis sutiko ir kas mėnesį turėjo mokėti, tačiau to nepadarė“, – posėdyje kalbėjo R.Židonytė.

Susipažinusi su bylos medžiaga ir išklausiusi R.Židonytės kalbos, teisėja N.Daškovienė paskelbė kelių minučių pertrauką. Teisėja nedalyvaujant atsakovui paskelbė teismo nutartį, kuria R.Židonytei išduodamas vykdomasis raštas dėl taikos sutarties nevykdymo. Pagal ją UAB „Skolų valdymo departamentas“ turi R.Židonytei sumokėti 6533,71 Lt

Suma buvo mažesnė nei teismo prašė R.Židonytė, nes teisėja nusprendė minusuoti prieš tai sumokėtą sumą. Ši nutartis gali būti skundžiama per septynias dienas Vilniaus apygardos teismui.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Rasa Židonytė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Rasa Židonytė
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką