Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Redita Dominaitytė: „Dirbu tam, kad užsitikrinčiau gerą senatvę“

Redita Dominaitytė
V. Ovadnevo nuotr. / Redita Dominaitytė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Darbas teatre, televizijoje, privatus verslas – Redita Dominaitytė (37) spėja viską. Žavi moteris pasidalijo puikaus darbų planavimo paslaptimis ir papasakojo apie įkūnytus vaidmenis serialuose „Jausmų miestas“ bei „Giminės“.

Redita, kas Jus paskatino prisidėti prie netrukus eteryje pasirodysiančio LNK serialo „Jausmų miestas“ komandos?

Mane paskatino mano darbas (šypteli). Juk esu aktorė. Ne tik teatro, bet ir serialų. Nors kiti aktoriai ir baidosi darbo televizijoje, tačiau aš dar prieš 15 metų filmavausi seriale „Grybauskai“. Ir nemačiau nieko bloga. Prisidėti prie „Jausmų miesto“ aktorių mane labiausiai paskatino įdomi kūrybinė komanda, ypač galimybė padirbėti su režisieriumi Donatu Ulvydu.

Kuo „Jausmų miestas“ išsiskirs iš kitų šiuo metu Lietuvoje rodomų serialų?

Pirmiausia tuo, kad jame vaidins daug jaunų aktorių. Ir šiuo atveju jaunas dar nereiškia nepatyręs. Kūrėjai surado daug naujų veidų – vaidinti pakvietė ne tik aktorius iš Vilniaus, bet ir iš kitų miestų. Jau netrukus televizijos padangėje pasirodys šviežių žvaigždučių (juokiasi). Be to, „Jausmų miestas“ yra bene pirmas serialas, kuriame bus ne vienas, o daug pagrindinių personažų.

 nuotr./Redita Dominaitytė
nuotr./Redita Dominaitytė

Kokia bus Jūsų vaidinama herojė?

Aš atliksiu Andželikos vaidmenį. Ji dalyvaus daugelio kitų personažų gyvenimuose. Kitaip tariant, bus tarsi jungiamoji grandis. Andželika nebus nei teigiama, nei neigiama – tiesiog neutrali.

Ar sunku suvaidinti tokį personažą?

Tai gana patogu, nes aktoriui lieka daug laisvės interpretuoti.

Televizijos žiūrovai netrukus Jus išvys ne tik LNK seriale „Jausmų miestas“,  bet ir Lietuvos televizijos kanalu transliuojamame TV filmo „Giminės“ tęsinyje. Kaip reagavote sulaukusi pasiūlymo vaidinti legendinėje juostoje?

Laikau vertybe vaidinti šiame filme. Dėl jame dirbančių profesionalų komandos man tai kur kas daugiau nei paprastas serialas. „Giminės“ daugeliui aktorių yra puiki mokykla. Man buvo garbė kartu padirbėti su savo srities profesionalais. Mano personažas žiūrovams bus iki šiol nematytas. „Giminių“ tęsinyje pasirodys vos keli nauji herojai, todėl man dvigubai smagiau, kad vienas tokių vaidmenų atiteko būtent man.

Kuo, be darbo televizijoje ir teatre, dar užsiimate?

Dirbu fotostudijoje „Redluk“. Tai šeimyninis verslas, kurį puoselėjame jau 8 metus. Ši veikla puikiai suderinama su vaidyba televizijoje ir teatre. Be to, dar dirbu radijuje.

Kaip viskam randate laiko?

Kai viską planuoji, gali labai daug nuveikti. Svarbu turėti entuziazmo, būti aktyviam ir organizuotam. Dabar ne tie laikai, kai gali normaliai gyventi dirbdamas tik viename darbe ir užsitikrinti gerą senatvę.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką