Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Romas Dambrauskas po draugo mirties uždarys projektą „Cafe „Emigrant“

Romas Dambrauskas (kairėje) ir Edmondas Čivinskas
„Scanpix“ nuotr. / Romas Dambrauskas (kairėje) ir Edmondas Čivinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šio pirmadienio „Nuo...iki...“ svečias – ką tik draugą, „Vairo“ lyderį Edmondą Čivinską, palaidojęs dainininkas Romas Dabrauskas.

Draugo netektį išgyvenantis dainininkas „Nuo...iki...“ laidai prisipažino esąs labai įsižeidęs dėl medikų pareiškimų apie paramos akciją, skirtą „Vairo“ lyderiui. Medikai pareiškė atsiribojantys nuo lėšų rinkimo, skirtų transplantacijos laukusiam jų pacientui Edmondui Čivinskui ir aiškino, kad paramos rinkimas diskredituoja nemokamos transplantacijos idėją.

„Nesuprantu tokių medikų kalbų. Juk visiems aišku, kad po transplantacijos žmogus negali dirbti, jam reikalingos lėšos pragyvenimui, gydymuisi, galų gale vitaminams“, - laidai sakė R. Dambrauskas, kuris surinktas lėšas, 50 tūkstančių litų, atidavė „Vairo“ lyderio našlei.

Balandį Romas su Edmondu ir aktore Nijole Narmonaite turėjo išvažiuoti į koncertų turą po rytinę JAV pakrantę. Šios „Cafe „Emigrant“ gastrolės įvyks, nes buvo suplanuotos iš anksto, bet Romas tvirtina, kad projektas bus nutrauktas.

„Nebėra Edmondo, nebus ir „Cafe „Emigrant“ – sakė R. Dambrauskas, kurio dabar pagrindinis rūpestis – rudenį būsiantis Edmondo ir jo grupės „Vairas“ penkiasdešimtmetis.

Interviu su Romu Dambrausku – pirmadienį, 19.40 val. „Nuo...iki...“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką