Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį „Šok su manimi“ projekte – kvapni Aisčio Mickevičiaus rumba!

Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė
TV3 nuotr. / Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 projektas „Šok su manimi“ jau įsibėgėja – nuo starto pradžios dvi poros po komisijos ir žiūrovų balsavimo paliko šou. Šio šeštadienio vakarą 19.00 val. į populiaraus šokio projekto sceną įžengs nauji šokėjai – klaipėdietė aktorė Eglė Jackaitė ir jos partneris „Žuvėdros“ šokio kolektyvo pagrindinis šokėjas Tadas Rimgaila. Su dideliu jauduliu startui ruošiasi ši pora.

„Kai ruošėmės, prieš „Šok su manimi“ startą jaudinomės labiau, o kai pamačiau pirmąsias laidas, aš Eglę nuraminau, kad viskas gerai, mes tikrai nebūsime blogesni, tikiuosi, sugebėsime pakovoti su projekto senbuviais“, – į klausimą, ar labai jaudinasi, atsako Tadas.
 
Kol naujokai bandys įsilieti į pamėgtų šokėjų poras, vadinamieji senbuviai – nesnaudžia. Poros vis labiau kovoja už išlikimą, atsižvelgdamos į sulauktas pastabas, kad tik jų pasirodymą gerai įvertintų TV3 žiūrovai ir griežtoji komisija.

TV3 projektas „Šok su manimi“ jau įsibėgėja – nuo starto pradžios dvi poros po komisijos ir žiūrovų balsavimo paliko šou.

Ateinančioje laidoje naujokai ir jau pažįstami šokėjai suksis džaivo, čia čia čia, fokstroto bei rumbos ritmu.

Praeitoje laidoje įspūdingą, akrobatikos ir aktoriniais triukais papildytą pasadoblį sušokę Donatas Montvydas su Katerina Voropaj sulaukė ypač kandžios kritikos iš komisijos nario Jurijaus Smorigino. Teisėjui pasirodė, jog meno jų šokyje buvo per daug ir visai neliko konkursinių sportinių šokių žingsnių.

„Pasadoblio čia nebuvo”, – nukirto lyg peiliu praeitą šeštadienį Jurijus.

Šiam TV3 laidos „Šok su manimi“ vakarui išradingoji pora, pasirinkusi fokstrotą, stengsis parodyti, kad atsižvelgia į komisijos pastabas.

„Šį kartą mes šoksime klasikinį sportinių šokių fokstrotą ir parodysime, kaip mes sugebame įvaldyti techniką”, – pasakoja Donato partnerė Katerina Voropaj.

Ar jų mažiau meninis ir daugiau techninis pasirodymas sužavės žiūrovus, sužinosite jau visai netrukus.
Kūrybinių minčių vis dar neatsisako dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės ir Tomo Slausgalvio bei TV laidų vedėjo, aktoriaus bei radijo stoties „M-1“ vedėjo Aisčio Mickevičiaus ir Viktorijos Kunauskaitės poros. TV3 šokių projektui specialius kvepalus „Pink Flamingo Rumba“ sukūręs Aistis šeštadienio vakarą demonstruos ir kvapnią flamingų rumbą.

„Kai kūriau šiuos kvepalus, galvojau apie meilės šokį rumbą. Net nežinau kodėl, bet man meilė ir rumba asocijavosi su flamingais, todėl šioje laidoje žiūrovams pateiksime flamingų rumbą”, – šypsosi Aistis.

Be įprastų šokių, TV3 žiūrovų lauks svečių pasirodymai. Šį šeštadienį 19.00 val. itin sportišką šokį atvyksta pademonstruoti Kauno centro sporto mokyklos gimnastės, kurias treniruoja Atlantos olimpiados dalyvė gimnastė Kristina Kliukevičiūtė.

„Malonu, kad ,Šok su manimi‘ sulaukia labai daug laiškų iš visos Lietuvos šokių kolektyvų, kuriems jau tapo garbės reikalu pasirodyti ant populiaraus projekto parketo. Vienos šokių studijos vadovė net yra pasakiusi, kad tavęs nėra ,Šok su manimi‘, tai tavęs nėra šokių pasaulyje“, – sako TV3 šokių projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.
 
Nauji šokėjų pasirodymai, nauja pora ir naujos staigmenos „Šok su manimi“ laidoje šį šeštadienį, rugsėjo 18 dieną, 19.00 val. tik per TV3!

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką