Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienio vakarą paaiškės dainingiausia šalies šeima

„Šeimų dainų“ dalyviai
TV3 nuotr. / „Šeimų dainų“ dalyviai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusį šeštadienį TV3 muzikiniame šou „Šeimų dainos“ dalyviai kovojo dėl galimybės pasirodyti projekto finale. Deja, labiausiai gegužės 15-ąją nepasisekė Šiaudikių šeimai. Projekto „Chorų karai“ nugalėtojų atstovei Neringai ir jos šeimynai nepavyko pakartoti Kauno miesto sėkmės.

Sulaukusiems teisėjų palaikymo, Šiaudikiams koją pakišo žiūrovų vertinimai. Susumavus bendrus rezultatus, daugiausiai simpatijų gavo Valių-Kizelių šeima, susibūrusi iš Vilniaus ir Nidos miestų. Favoritai, atlikę lietuvių liaudies dainą „Gieda gaideliai“, nuskynė visus laurus ir tapo mėgstamiausia vakaro šeima.

„Šia šeimyną subūrė ir daugiausiai iniciatyvos rodė Eglė Valytė. Ji ir aranžavo šeštadienį atliktą dainą“, – sako TV3 projekto „Šeimų dainos“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Antra vieta pusfinalyje atiteko iš Šilutės, Klaipėdos bei Šiaulių susibėgusiai Stoškų šeimynai, kuri taip pat pasirinko liaudies dainą „Augin tievas“, atidavusi duoklę kraštiečiams žemaičiams. Aranžuotę šiai dainai taip pat parašė patys Stoškai.

„Šeimynos tiek daug išmoko ir patyrė per šį projektą, kad net drąsiai imasi įgyvendinti kūrybines idėjas. Labai džiugu sulaukti tiek daug entuziazmo“, – sako Neringa.

Trečią vietą šeštadienio „Šeimų dainų“ šou užėmė Evelina Sašenko ir jos sesutės, pasivadinusios „Do Mi Sol“. Į finalą taip pat pateko kauniečiai „UAB sesės“, Šeduikių šeima arba kitaip – „Bratka band“, „Snow Angel“ ir romų šeimyna „Sare Roma“.

Jau ateinantį šeštadienį septynios šeimos kovos del dainingiausios šeimos titulo! Kam pavyks nugalėti, spręs TV3 žiūrovai.

„Šeimų dainų“ finalinis šou – šį šeštadienį, gegužės 22 dieną, 19.00 val. tik per TV3!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką