Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaivos Jasevičiūtės laidoje „Keturkojis šou“ prasčiokus šunis kritikuos Bantas Pudelevičius

Skaiva Jasevičiūtė ir Bantas Pudelevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė ir Bantas Pudelevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, vyninėje „Vinchenso“ įvyko TV8 kanalo laidos apie gyvūnus „Keturkojis šou“ pristatymas. Laidos vedėja Skaiva Jasevičiūtė gausiai susirinkusiems pramogų pasaulio atstovams pristatė pirmosios laidos ištrauką.

Jame figūravo ryškus laidos personažas – manieringasis pudelis Bantas Pudelevičius, kritikuojantis prasčiokus šunis ir nestilingus jų šeimininkus bei kalbinantis pramogų pasaulio įžymybes. Buvo nesunku pastebėti, kad išlavintu stiliaus pojūčiu besigiriantis Bantas tiek dėl šios savybės, tiek ir dėl kalbėjimo manieros (šuns personažas laidoje prabyla Skaivos bičiulio, žurnalisto Saugirdo Vaitulionio balsu – aut.past.) labai primena stilistą Mantą Petruškevičių.

S.Jasevičiūtė paneigė, kad šis personažas turi tiesioginių sąsajų su stilistu M.Petruškevičiumi.

„Manau, kad nieko bendro jie neturi. Mantas yra puikus žmogus, puikiai dirba savo darbą ir aš labai gerbiu jį už tai, ką jis daro. Nemanau, kad jis turėtų kaip nors save susieti su Bantu. Galbūt vardų sąskambis panašus. Bet jei Mantas pagalvos, kad jį kažkas parodijuoja, tai turėtų labai tuo didžiuotis, nes niekam neįdomių žmonių niekas neparodijuos“, – užtikrino moteris.

Pasak S.Jasevičiūtės, ši laida bus ne tik apie šunis, bet ir apie visus keturkojus gyvūnus. „Rodysime ir apie kates, netgi ir apie laukinius gyvūnus. Bus ką veikti“, – patikino laidos vedėja.

Už šunis atsakingi jų šeimininkai, todėl kai Lietuvoje bus daug tvarkingų šeimininkų, tuomet pagerės ir šunų situacija.

S.Jasevičiūtė teigė, kad idėją sukurti laidą apie augintinius brandino maždaug du-tris metus.

„Seniai domiuosi šunimis, šunys – mano didelis hobis. Visada norėjosi kokybiško, ryškaus ir spalvingo projekto apie gyvūnus – ne tik informacinio, bet ir nuotaikingo. Idėja buvo sukurta seniai, tiesiog ieškojome tinkamos nišos ir pagaliau radome“, – džiaugėsi Skaiva.

Tris taksų veislės šunis turinti Skaiva teigia, kad Lietuvoje dar trūksta tolerancijoms šunims. Moters teigimu, ši situacija šalyje turėtų pasikeisti po dešimties metų.

„Užsienyje visai kita tolerancija gyvūnams. Dažnai važiuoju į parodas užsienyje – ten visai kitaip žiūrima į šunis, žmonės jais džiaugiasi. Lietuvoje tolerancijos mažoka, bet jos po truputį vis daugėja. Užsienyje apstu šunų vedžiojimo aikštelių, todėl nekyla problemų dėl ekskrementų, žmonės net nesupranta, kad gali būti kaip nors kitaip. Lietuvoje tokių aikštelių nėra, galima dažnai išvysti užrašus, kad šunis vedžioti draudžiama, kas kartais yra visai nelogiška – kai kurie parkai galėtų įsileisti tvarkingus šunis su tvarkingais šeimininkais. Už šunis atsakingi jų šeimininkai, todėl kai Lietuvoje bus daug tvarkingų šeimininkų, tuomet pagerės ir šunų situacija“, – įsitikinusi S.Jasevičiūtė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vakaro svečiai Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius

Laida  „Keturkojis šou“ per TV8 bus rodoma sekmadieniais 11.45 val.  

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką