Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokas „Žvaigždžių duetuose“: Ilja pirmą kartą viešai sukritikuotas

Ilja Aksionovas su savo mokytoja
LNK nuotr. / Ilja Aksionovas su savo mokytoja
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Kaip galima vertinti angelus?“ – kalbėjo LNK „Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis po pirmo Iljos Aksionovo pasirodymo duetų scenoje. Tada Ilja tradiciškai diskontu traukė dainą iš klasikinio repertuaro. Kristina Kazlauskaitė jam dėkojo atsistojusi, o čiuožėjas ant ledo Povilas Vanagas pakvietė į savo projektą „Liepsnojantis ledas“.

Tačiau šio šeštadienio laidoje dainininkas ryžosi pakeisti savo įvaizdį ir sudainavo linksmą ištrauką iš seno animacinio filmo „Kaip liūtukas ir vėžlys dainavo dainelę“, nusipaišęs liūto nosį ir ūsus. Projekto „2 minutės šlovės“ atradimas Ilja jau įprato visą laiką būti giriamas, todėl „Žvaigždžių duetų“ komisijos kritika jam turėjo sukelti šoką.

„Buvo liūdna žiūrėti, buvote ne savo lėkštėje“, – sakė komisija. „Man beklausant širdis apsipylė prakaitu“, – tėškė dirigentas profesorius Donatas Katkus ir sakė nevertinsiantis Iljos, kol neišgirs kitų komisijos narių nuomonės.

„Sveiki atvykę į suaugusiųjų pasaulį“, – padėtį bandė švelninti komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Tačiau Ilja neatrodė nusiminęs. „Gaila, kad iš susijaudinimo pamiršau atlikti vieną sumanymą“, – šypsojosi Ilja. Berniukas ketino partnerei muzikos mokytojai Vitai žnybtelėti į šoną.

Šio šeštadienio vakarą „Žvaigždžių duetuose“ skambės dainos iš miuziklų ir kino filmų. Komisijoje, be V.Juozapaičio ir D.Katkaus, dirbs aktorė K.Kazlauskaitė ir muzikinių renginių prodiuserė Nijolė Ruzgienė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką